Газета по-надвірнянськи
 

Зелена: як ліквідовують наслідки повені?

14 серпня 2020, 11:30 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 315 переглядів

Із таким запитанням ми звернулися до Зеленського сільського голови Віталія Хопти. Цей досвідчений керівник села зумів оперативно організувати відновлювальні роботи і ще місяць тому на сторінках нашого часопису інформував, як із допомогою працівників нафтової та лісової промисловості вдалося встановити сполучення із Довбушанським лісництвом Надвірнянського держлісгоспу. Відновлено міст при в`їзді у Зелену та деякі інші об`єкти.

Очільник села також констатував, що створене при сільській раді комунальне підприємство відновило міст на дільниці Хрипелів й активно розчищає потічки і русла. Це розчищення продовжують і тепер.

Працюють над виготовленням проектно-кошторисної документації на відновлення пошкоджених об`єктів, берегоукріплень, мостів, переходів. На території сільської ради працюють дві фірми, одна з яких займається берегоукріпленням, друга – укріпленням мостів.

Найбільшою проблемою залишається пошкодження дорожнього покриття, зокрема, на дорозі Надвірна – Черник, Надвірна – Максимець і комунального значення.

Не відновлено підмиту дорогу Надвірна – Бистриця під скалами, а також укріплення дороги у с. Черник. Це укріплення перебуває на балансі ДП «Надвірнянське лісове господарство» Тільки воно має право виконувати там необхідні роботи або надавати дозвіл як балансоутримувач. Поки що такого дозволу не надавали.

На відновлювальні роботи виділені кошти із Держбюджету на обласний рівень. Управління капітального будівництва ОДА є замовником, платником і відповідальним за виконання робіт.

***

Оскільки не за горами Першовересень – завершили роботи з монтажу внутрішніх дверей у Черниківській школі. Загалом замінено 9 дверей до класів та кабінетів. Гроші виділили із сільського бюджету та відділ освіти РДА на загальну суму 47400 грн.

Директор цієї школи Іван Мельник щиро вдячний Зеленському сільському голові Віталію Хопті, колегам-депутатам та начальнику відділу освіти РДА Степану Северилову за підтримку та взаємодопомогу.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!