Газета по-надвірнянськи
 

До уваги споживачів, які мають пільги або житлову субсидію на оплату житлово-комунальних послуг

18 вересня 2020, 16:12 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 56 переглядів

Порядком надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженим постановою Кабінету міністрів України від 17.04.2019 № 373, та Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою КМУ від 21.10.1995 № 848, передбачено, що для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг щомісяця управління соціального захисту населення РДА отримує від виконавців житлово-комунальних послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі про послуги постачання та розподілу природного газу.

Зазначені відомості управління отримує на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств-надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку).

Пунктом 90 та п. 92 Положення передбачено, що громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів поінформувати управління соціального захисту населення РДА про виникнення обставин, зокрема щодо зміни виконавця комунальних послуг.

Перерахунок житлової субсидії у межах установленого строку її призначення без звернення громадян здійснюють у разі отримання управлінням соціального захисту населення РДА інформації про зміни виконавця комунальної послуги на окремій території. Пунктом 19 Порядку передбачено, що пільговик зобов’язаний повідомляти управління соціального захисту населення РДА про зміни всіх обставин, які впливають на надання пільг.

Оксана Гаврищук,

начальник відділу

персоніфікованого

обліку пільгових

категорій населення.

Марія Юрчило,

начальник управління

соціального захисту

населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!