Газета по-надвірнянськи
 

Капітальний ремонт асфальтного покриття вул. Костя Левицького

11 вересня 2020, 16:10 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 322 переглядів

Вулиця Костя Левицького комунальної форми власності та перебуває на балансі Надвірнянської міської ради. Вона розташована у мікрорайоні на вулиці Ломоносова, який побудований ще у 70-х роках минулого століття.

Тут налічується 18 багатоповерхових будинків, в яких проживають близько 2 800 мешканців. Зі збільшенням транспортного потоку за багаторічний період експлуатації значно зріс відсоток фізичного зносу асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних проїздів і вулиць.

Щодня цією вулицею проходять сотні людей та проїжджає велика кількість автотранспорту, оскільки тут розташовані кілька багатоповерхівок. Більше як 40 років експлуатації далися взнаки, особливо асфальтне покриття вулиці зазнало значної руйнації. Після атмосферних опадів тут виникали великі калюжі з водою. Тому керівництво та депутати міської ради зініціювали включити ремонт згаданої вулиці у Програму соціально-економічного розвитку. Починаючи з 2018 року, поетапно проводили капітальний ремонт вулиці і цього року здійснили два чергових етапи відновлення за кошти міського бюджету понад 560 тис. грн. та за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій понад 750 тис. грн., які спрямовані на згадані роботи завдяки народному депутату України Зіновію Андрійовичу.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!