Газета по-надвірнянськи
 

Карантинне навчання

11 вересня 2020, 16:02 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 13 переглядів

Як ми попередньо анонсували, новий навчальний рік стартував у всіх навчальних закладах району. У кожній школі навчально-виховний процес організували по-різному, враховуючи свої можливості та умови.

Зокрема, у Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, як поінформував її керівник Роман Романишин, розвели навчання у часі. До прикладу, учні молодших класів та 9-11-класники розпочинають заняття о 8-й годині. Деякі здобувачі знань 5-8 класів на перший урок приходять на 9.50 год і т.д. Два класи, в яких більше 20 учнів, розділили на групи, які почергово навчаються у школі і дистанційно.

Для дистанційного процесу виділили шість предметів: трудове навчання, основи здоров`я, християнську етику, образотворче мистецтво, мистецтво та захист України.

Школа забезпечена усіма необхідними засобами згідно із карантинними вимогами. Організоване чергування для контролю за дотриманням цих вимог. Температурний скринінг проводять щоденно як для працівників, так і для дітей. Учням вимірюють температуру безпосередньо у класах перед першим уроком. Почергове харчування організували у шкільній їдальні.

У цій школі нині навчаються 279 дітей у 15 класах. Успіхів усім і здоров`я!

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!