Газета по-надвірнянськи
 

Наталія Мандзюк – «Вокаліст року» за версією журналу «UKRAINIAN PEOPLE»

4 вересня 2020, 10:01 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 58 переглядів

Наталія Мандзюк з Надвірнянщини стала «Вокалісткою року» за версією команди журналу «UKRAINIAN PEOPLE» за участь у 4-ій щорічній Енциклопедії дитячих талантів «НАЙВИДАТНІШІ ДІТИ УКРАЇНИ».

«Я – з Молодкова Надвірнянського району і пишаюся своїм рідним краєм. Музика для мене – життя, нею я дихаю. А українська пісня – як вода, хвилі наших гірських річок. І щоразу, коли виходжу на сцену, хочу, аби слухачі і глядачі відчули те, що відчуваю я. Бо почуття всередині нас говорять багато. Мрію, щоб кожна людина була небайдужою до іншої», – стверджує Наталя.

Наталія Мандзюк – учениця вокальної школи «Crystal Voicе» (керівник і викладач Ірина Шабан). Юна молодківчанка професійно займається вокалом два роки, лауреат і переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів. У 2019 році у місті Яремче на авторську композицію Наталії «Край» відзняли відеокліп. У планах талановитої краянки стати знаною співачкою. Але для цього треба багато працювати, впевнена вона.

12-стор

У червні цьогоріч вона здобула перше місце у проекті «Школа має талант-2020» і отримала грант на безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила.

«Щиро дякую моєму педагогу з вокалу Ірині Шабан за Ваш досвід, за віру в мене, бо завдяки Вам за цей короткий час я здобула дуже багато», – каже Наталя Мандзюк, інформує сайт РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!