Газета по-надвірнянськи
 

Нові перемоги юних самбістів

11 вересня 2020, 16:05 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 451 переглядів

Третього вересня розпочався чемпіонат України із самбо серед різних вікових категорій у курортному містечку Кароліно-Бугаз Одеської області.

У цьому престижному спортивному турнірі активну участь взяли вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», яких тренують заслужений тренер України Євгеній Боднарук, Андрій Микитин та Володимир Питлюк. Серед них: Анастасія Сикіш, Яна Волошинюк, Сніжана Пліш, Марія Куневич, Алла Бегеба, Андрій Лайщук, Юрій Яремчук та Михайло Свідрак.

Уже перший день чемпіонату приніс «урожай» нагород: дві золоті медалі – в Андрія Лайщука та Галини Ковальської; дві срібні – у Юрія Яремчука та Михайла Свідрака; дві бронзові – в Алли Бегеби та Марії Куневич.

IMG-bce3be620591ad0c46098f2

Загалом Андрій Лайщук виборов «золото» на юніорському та дорослому чемпіонаті, а Юрій Яремчук – два «срібла». Марія Куневич має дві золоті нагороди на юнацькому та юніорському чемпіонаті України у вазі до 60 кг. І бронзову – на дорослому. Сніжана Пліш здобула «золото» на юнацькому та юніорському чемпіонатах (до 56 кг.). Михайло Свідрак – чемпіон юніорського чемпіонату.

На чемпіонаті України з бойового самбо серед юніорів у Кароліно-Бугаз золоту відзнаку здобув Костянтин Павлишин (90 кг.).

На дорослому чемпіонаті золотих нагород удостоїлися Марія Буйок (52 кг.) та Галина Ковальська (80 кг.), срібних – Сніжана Пліш (56 кг.) та Уляна Кляпка (64 кг.), а бронзових – Алла Бегеба та Марія Куневич (60 кг.). Серед чоловіків на цьому чемпіонаті «золото» вибороли Андрій Лайщук (57 кг.) і Назар Маркульчак (90 кг.), «срібло» – Юрій Яремчук, Костянтин Павлишин, Іван Пилип`як (62 кг) та Михайло Свідрак (82 кг.).

Стали «золотими» серед кадетів Яна Волошинюк та Анастасія Сикіш. Два п’яті місця у Богдана Григораша й Арсена Федюка та сьоме місце у дванадцятирічного Івана Горичука. Завершився цей чемпіонат 10 вересня 2020 р.

Надвірнянські самбісти тепер готуються до чемпіонату світу, який відбудеться у країні, визначеній після 15 вересня.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!