Газета по-надвірнянськи
 

Олександр Кубраков: Івано-Франківська область є однією із лідерів в України за темпами проведення будівельних робіт на автошляхах

11 вересня 2020, 16:04 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 19 переглядів

Цього тижня із робочою поїздкою в Івано-Франківщині побував голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков. Разом із головою облдержадміністрації Віталієм Федорівим, народними обранцями від Прикарпаття Оленою Вінтоняк, Едуардом Прощуком та Зіновієм Андрійовичем він побував у Калуському та Надвірнянському районах, де оглянув хід проведення ремонтних робіт на об’єктах дорожного господарства.

Зокрема, посадовці проінспектували стан виконання капітального ремонт мосту в селі Боднарів та об’їзну дорогу у м. Калуші.

Також вони побували у селищі Ланчин Надвірнянського району, де ознайомилися із сучасними інфраструктурними рішеннями при будівництві доріг, які на ділянці автошляху Т-09-05 Делятин-Раківчик продемонструвала турецька компанія Onur Group Ukraine.

Олександр Кубраков проаналізував стан справ у дорожній галузі області та окреслив основні напрямки роботи, які відбуватимуться на Прикарпатті наступного року.

«Івано-Франківська область є однією із лідерів в України за темпами проведення будівельних робіт на автошляхах. На сьогодні в області вже зроблено 50 відсотків від запланованого обсягу, – наголосив Олександр Кубраков. – Основним об’єктом на Прикарпатті, на якому найбільше зосереджена увага Державного агентства автомобільних доріг України, є траса Н-09, яка з’єднує область із Закарпаттям».За його словами, наступного року пріоритетним об’єктом у дорожному господарстві Прикарпаття стане дорога Н-18, яка з’єднає Прикарпаття і Тернопільщину. На думку управлінця, якісно проведений ремонт на згаданому автошляху значно пожвавить розвиток туризму та скоротить відстань проїзду між Івано-Франківськом та Києвом. Також цього року заплановано ремонт ділянки дороги М-12 у Рогатинському районі. На сьогодні це є одна із найскладніших доріг міжнародного значення, яка потребує невідкладного відновлення.

Як зауважив Віталій Федорів, питання ремонту доріг не втрачає актуальності вже не одне десятиліття. Адже в області є ділянки автошляхів, на яких ремонт востаннє проводили понад 30 років назад.

«Цього року область отримала понад два мільярди гривень на проведення будівництва доріг державного значення. Роботи на даних об’єктах проводять у три зміни», – розповів Віталій Федорів.Він наголосив, що наразі невідкладного ремонту потребують і дороги місцевого значення та мости, яких в області налічується понад три тисячі кілометрів і задля відновлення яких потрібно консолідувати зусилля усіх рівнів влади та залучити чи малий фінансовий ресурс.

У селищі Ланчин, центральній садибі ОТГ, відбулася робоча зустріч селищного голови Ланчинської ОТГ Володимира Поповича з головою Укравтодору О.Кубраковим, головою Івано-Франківської ОДА В.Федорівом, заступником голови Івано-Франківської ОДА В.Івасиком, начальником Служби автомобільних доріг в області В.Буджаком, головою Надвірнянської РДА В.Паськом, керівником проекту з реконструкції та будівництва доріг турецької компанії «ОНУР» в Україні Трухан Ільхамі Ібасом, інженером-будівельником Р.Івасівкою, народними депутатами України З.Андрійовичем та Е.Прощуком. Василь Буджак на інформаційному стенді представив обсяги капітального ремонту доріг в Івано-Франківщині у цілому, у т.ч. реконструкцію центральної вулиці Незалежності у Ланчині. Виконала ці роботи турецькою компанія «ОНУР» , як благодійну допомогу. Вартість об’єкта будівництва – приблизно 50 млн. грн.

Голова ОТГ щиро подякував усім учасникам наради та, зокрема, компанії «ОНУР» за особливе ставлення до Ланчинськї громади

Після основної презентації робоча група під керівництвом голови служби автомобільних доріг та головою Івано-Франківської ОДА відвідали епіцентр стихійного лиха на вул. Зарічна у Ланчині. У ході обговорення прийшли до висновку щодо оперативного реагування на ремонт доріг місцевого комунального значення. Очікується виділення відповідних коштів на фінансування робіт, яке виконає компанія «ОНУР».

Через кілька днів активно розпочнуться ремонтно-відновлювані роботи, крім того, селищний голова скерував звернення до голови Івано-Франківської ОДА щодо виділення додаткових коштів для берегоукріплення тутешнього потічка Урюк.

За інформацією ОДА і

Ланчинської селищної ради ОТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!