Газета по-надвірнянськи
 

Серпневі заходи для читачів

4 вересня 2020, 10:04 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 12 переглядів

Останній літній місяць запам`ятається і читачам, і бібліотекарям плідною співпрацею. Зокрема, 27 серпня з нагоди 164-ї річниці від дня народження видатного українського письменника Івана Франка у краєзнавчому відділі центральної райбібліотеки експонували книжкову виставку-портрет «Титан духу і праці». Звичайно, читачі не ознайомилися із всією його літературною спадщиною, адже вона нараховує понад 5 тисяч праць. Але все ж із пошаною оглянули розгорнуту виставку, присвячену уславленому письменникові, ученому, публіцисту, критику, перекладачу.

Цього дня вшанували великого Каменяра покладанням квітів до пам`ятника Іванові Франку в однойменному парку у Надвірній народний депутат України Зіновій Андрійович, міська влада під керівництвом т. в. о. голови Тараса Пекарського.

Працівники ЦРБ, долучившись до започаткованої Івано-Франківською організацією НСПУ «Україна читає Франка», декламували уривки із Франкових творів.

Серед бібліотечних серпневих заходів також – літературна сильвета, присвячена 80-річчю письменниції Марії Влад. Її назва «Барвінкове слово Марії Влад» красномовно свідчить про творчість відомої літераторки, журналістки, громадської діячки, яка у вересні 2017-го на 77-му році відійшла у Вічність. Про її життя і творчість обширно розповіла завідувачка відділу краєзнавчої літератури ЦРБ Раїса Грушецька, згадавши, зокрема, презентації книг краянки у м. Надвірна.

Працівники бібліотек знайомили читачів і з творчістю інших відомих особистостей Прикарпаття.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!