- Народна Воля - http://volya.if.ua -

У Пасічнянській ОТГ виховуватимуть чемпіонів з боксу і кікбоксингу

Posted By Модератор On 18.09.2020 @ 16:16 In Новини | No Comments

Як відомо, у с.Пнів активно розвиваються різні види спорту. Зокрема, футбольна команда Пнів`я «Скеля» нещодавно стала переможцем Кубка Надвірнянського району з футболу сезону 2019-2020 рр. Також село славиться багатьма відомими спортсменами з інших видів спорту, зокрема самбо: спортсменів з цього виду спорту готує Віталій Пуканюк, керівник борцівського клубу «Січ».

Щоб ще більше залучити молодь до здорового способу життя, минулої неділі у с.Пнів на запрошення голови Пасічнянської ОТГ Андрія Гунди завітали представники Надвірнянської спортивно-дитячої юнацької школи олімпійського резерву(СДЮШ ОР) ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», зокрема директор Тарас Вінтоняк , тренери пнівчанин Ростислав Сабадаш та Андрій Лозинський. Завітали, щоб зорганізувати та відкрити, за сприянням голови Пасічнянської ОТГ, на території громади секцію з боксу та кікбоксингу.

пасічна_бокс [1]

Ведучий Олексій Томин представив тренерів, які в майбутньому тренуватимуть спортсменів.

Андрій Гунда зазначив, що у Пнів`ї вже є свій чемпіон України з боксу Василь Ткачук, який також представляв Україну на чемпіонаті України з боксу, і саме успіхи нашого талановитого пнівчанина стали одним із поштовхів відкрити на території громади спортивну секцію.

З нагоди Дня фізичної культури і спорту, який в Україні урочисто відзначили 12 вересня, та за особливі заслуги в спорті голова ОТГ вручив грамоти Василю Ткачуку, яку отримав батько чемпіона України, керівнику спортивного клубу «Січ» Віталію Пуканюку, тренеру Ростиславу Сабадашу, переможцеві районних та обласних змагань з кікбоксингу Василеві Сіщуку.

«У нас є амбітні плани започаткувати в Пасічнянській ОТГ школу з розвитку різних видів спорту, щоб працювати над підготовкою спортсменів у громаді», зазначив Андрій Гунда.

Директор СДЮШ ОР Тарас Вінтоняк мовив, що в СДЮШ ОР вже понад 10 років займається в спортивних секціях велика кількість пнівчан, які є титуловані, деякі з них їздили на чемпіонат Європи. Пнівські діти від інших вихованців школи вирізняються цілеспрямованістю, витривалістю та хоробрістю. Він закликав батьків приводити в школу своїх дітей.

Всі присутні на урочистому заході переглянули показові змагання вихованців Надвірнянської СДЮШ ОР, які виступали в парах, а також подивились фрагменти тренувань в тому режимі, в якому ці тренування проводять тренери школи олімпійського резерву.

Після закінчення заходу більше десятка юнаків і дівчат виявили бажання записатися в секцію з боксу та кікбоксингу при Пасічнянській ОТГ.

Нагадуємо, що займатися в спортивній секції зможуть жителі громади – хлопці та дівчата віком від 12 років.

Володимир Питлюк.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/09/u-pasichnyanskij-oth-vyhovuvatymut-chempioniv-z-boksu-i-kikboksynhu/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2020/09/пасічна_бокс.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.