Газета по-надвірнянськи
 

Виставка художника-архітектора надвірнянця із Боярки Віктора Осипенка

18 вересня 2020, 16:13 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 100 переглядів

36 унікальних картин живопису привіз для виставки до рідного містечка Надвірна художник-архітектор з м.Боярка Київської області Віктор Осипенко. Ініціатором мистецького дійства виступила жителька Надвірної Любов Скаврон. Організаційну підтримку надали Надвірнянська районна рада в особі голови районної ради Івана Гурмака та депутата районної ради Сергія Штогрина. Виставку можна переглянути в холі Надвірнянського коледжу НТУ із 14-18 вересня.

В експозиції представлені надвірнянські та боярські краєвиди, якими особливо надихається художник. Також митця захоплює архітектура європейських міст, яку він майстерно використовує у своїх живописних полотнах. А ще можна побачити неймовірний портрет жінки-українки. Сам художник розповідає, що через живопис передає свої враження від життя. Віктор Осипенко народився й виріс у Надвірній, але проживає у місті Боярка Київської області. Радіє, що вдалося познайомити земляків із його творчістю і побажав берегти мистецтво, відвідувати мистецькі заходи та примножувати їх.

DSC_0050

Голова районної ради Іван Гурмак подякував митцеві за приїзд, за талант, яким він прославляє Україну й Надвірнянщину зокрема.

Інф. районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!