Газета по-надвірнянськи
 

Юні художники збирають урожай нагород

25 вересня 2020, 11:11 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 343 переглядів

Надвірнянська дитяча художня школа уже здавна виховує плеяду юних талановитих майстрів пензля. Цьогорічний першовересень покликав до улюблених занять 370 вихованців.

Досвідчений керівник цього позашкільного закладу Жанна Бондаренко поінформувала, що для зручності колектив підстосував час занять відповідно до освітнього процесу в школах. Тому проблем не виникає навіть в умовах адаптивного карантину. Успішно триває навчання також у філіях на вул. Ломоносова у м.Надвірна та Пнівській ЗОШ І-ІІІ ст. Навчання організували у групах за графіком із 9 до 19 год.

Свою майстерність під орудою наставників юні художники удосконалювали і під час літніх канікул. Тому й міцно тримають планку успіху у різних творчих конкурсах. Уже відомі результати нещодавнього Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Моя квітуча Україна». Урожай нагород за його підсумками зібрали вихованці Надвірнянської дитячої художньої школи. Дипломами І ст. нагороджені Христина Яківців, Ольга Кобрин, Софія Томуняк, Анастасія Аннюк, Марія Дутчак. Дипломи гран-прі здобули Юлія Шпинта, Ярина Мазур, Максим Романюк. Бажаємо успіхів і надалі!

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!