Газета по-надвірнянськи
 

Затверджено проект ДПТ для будівництва плавального басейну у Надвірній

4 вересня 2020, 10:10 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 29 переглядів

У середу, 2 вересня, 43-я сесія Надвірнянської міської ради під головуванням в.о. міського голови Тараса Пекарського обговорила одне питання – про затвердження детального плану території (ДПТ) для будівництва спортивного плавального басейну в м. Надвірна на вул. Міцкевича, 3 а.

Про це доповіла начальник відділу містобудування та архітектури Світлана Кантор, яка зазначила, що метою розроблення містобудівної документації є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території м. Надвірна, визначення містобудівних умов та обмежень.

На засіданні лютневої сесії міська рада прийняла рішення про співфінансування інвестиційного проекту щодо будівництва спортивного плавального басейну в м. Надвірна. Також розроблено детальний план територій, який оприлюднений на офіційному веб-сайті міської ради, пройшов обговорення на громадських слуханнях 4 серпня ц. р. ДПТ також розглянутий на архітектурно-містобудівній раді при управлінні містобудування та архітектури департаменту розвитку громад та територій, дорожного, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА, яка рекомендувала проект до затвердження. Депутати міської ради прийняли позитивне рішення, яке необхідне для завершення виготовлення проектно-кошторисної документації проекту «Будівництво спортивного плавального басейну (в складі реконструкції Надвірнянської ДЮСШ) на вул. Міцкевича, 3А в м. Надвірна Івано-Франківської області», замовником якого є відділ будівництва Надвірнянської РДА.

Цей проект, який пройшов відповідний конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів у 2020 році за сприяння народного депутата України Зіновія Андрійовича, реалізовуватимуть за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Інф. Надвірнянської

міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!