Газета по-надвірнянськи
 

Змагання з крос-кантрі «Городище»

25 вересня 2020, 12:37 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 397 переглядів

Минулі вихідні в місті Надвірна видались дуже насиченими на спортивні події. Одними з найяскравіших та найпоказовіших стали велосипедні змагання категорії крос-кантрі XCO “Городище”. Учасниками змагань стали понад 50 велосипедистів з усієї України: Івано-Франківськ, Мукачево, Ужгород, Хуст, Коломия, Чортків, Стрий, Бучач, Великий Березний, Калуш, Кривий Ріг, Одеса, Львів, Тернопіль та Чернівці.

Захід відбувся за організації Надвірнянської міської ради, ГО «Фонд підтримки підприємництва Надвірнянщини», громадських активістів та за підтримки народного депутата України Зіновія Андрійовича. Змаганням передувала тривала та клопітка підготовка. Слід відзначити найактивніших велосипедистів нашого краю – Юрія Пристая, Андрія Андрейчука, Андрія Годзюра та команду небайдужих надвірнянців, які на ентузіазмі більше місяця активно працювали над тим, щоб змагання пройшли на належному рівні. Чималих зусиль також доклали і працівники КП «Надвірнакомунсервіс».

4-стор

Рельєф урочища «Потоки» та «Городище» є надзвичайно сприятливим місцем для проведення велосипедних змагань, що стало в основу реалізації обласного проекту «Круті доріжки до Городища і річки», в рамках якого було влаштовано веломаршрут на схилах гори Городище, де і пройшли цьогорічні змагання.

У 2013 році найактивніші велосипедисти м.Надвірна самі почали шукати місце в околиці міста, де можна було б поїздити на велосипеді. До 2015 року вже було прокладено коло, яке почали удосконалювати. І у 2015-2016 рр. двічі вдалось провести змагання, в яких брали участь близько 40 учасників з різних областей України. Це вже треті змагання на велосипедах, які проходять на теренах нашого краю.

Розпочалось цьогорічне спортивне дійство з виконання Державного Гімну України. На відкриття змагань завітали народний депутат України Зіновій Андрійович та в.о.міського голови Тарас Пекарський.

У змаганнях заїзди відбувались у 4-х категоріях : “Досвідчені” (тривалість заїздів 1:20-1:40 (4 кола довжиною 5 км); “Любителі” (тривалість заїздів 1:05-1:25 (4 кола довжиною 4км); «Жінки» (тривалість заїздів 1:15-1:35 (4 кола довжиною 4 км) та “Юніори” (до 16 років включно)(тривалість заїздів 0:35-0:50 (4 кола довжиною 2км).

За результатами заїздів переможцями стали:

Категорія «Досвідчені»:1. Морозов Василь (Ужгород/Мукачево). 2. Зубенко Олександр (Ужгород). 3. Сорока Роман (Івано-Франківськ).

Категорія: “Любителі” : 1. Данилюк Андрій (Калуш). 2. Пилип Віталій (Чортків). 3. Янкевич Артур (Івано-Франківськ).

Категорія: “Юніори” : 1. Радзінський Вадим (Мукачево). 2. Біша Олександр (Мукачево). 3. Торбяк Максим (Івано-Франківськ).

Категорія: “Жінки”: 1. Бойко Любов (Чернівці). 2. Андрейчук Уляна (Надвірна). 3. Петраш Людмила (Тернопіль).

Вітаємо всіх учасників і переможців змагань та бажаємо подальших успіхів і перемог!

Інф. Надвірнянської

міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!