Газета по-надвірнянськи
 

Андрій Гунда – ефективний і діючий голова ОТГ і кандидат на посаду голови Пасічнянської сільської ради

16 жовтня 2020, 17:34 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 839 переглядів

Рік тому Андрія Гунду обрали головою новоствореної Пасічнянської сільської ради об’єднаної територіальної громади. Як один із ініціаторів створення ОТГ був готовий взяти на себе відповідальність за розвиток цієї громади і за час роботи він підтвердив на ділі серйозність своїх заяв.

Практично кожного дня на своїй сторінці у фейсбуці він інформує про зроблену роботу. Список справ настільки великий, що для детального звіту можна готувати чи не окрему брошуру. Проведені берегоукріплення, роботи з ремонту мостів (відновлено 8 таких мостів, зруйнованих повінню у червні), освітлення доріг, ремонт доріг, очищення сміттєзвалищ, освітлення футбольних полів, початі роботи над лікарською амбулаторією, дитячими садками.

Села, в яких дороги були чи не найбільшою проблемою району, за останній рік стали ближчими до Європи.

Очільнику ОТГ цього року довелося стати ще й антикризовим менеджером, перед яким стояло багато складних викликів та завдань. Літні стихії додали роботи, але громади справилися з ними на відмінно!

Попри першочергову господарську діяльність, Андрій Гунда дотримав своїх обіцянок стосовно розвитку спорту та пропаганди здорового способу життя. Сприяє відкриттю нових спортивних секцій. А футбольні клуби ОТГ завдяки підтримці чи не найактивніші у районі. Так, ФК “Скеля” (Пнів) – чемпіон Надвірнянського району цього сезону.

“Ми почали надзвичайно багато і я не збираюся збавляти темп! Потрібно завершити все заплановане!” – таке робоче гасло-переконання сільського голови Андрія Гунди.

Постараємося дещо детальніше розповісти про справи, ініційовані і втілені протягом серпня-жовтня цього року завдяки Андрію Гунді. Він переконаний, що, є багато проблемних питань у житті громади, які можна вирішити тільки об’єднавши зусилля.Приміром, ремонт підлоги спортивного залу протягом тривалого часу був одним із найболючіших питань Пасічнянського ліцею та громади. Його вдалося вирішити завдяки комунікації та співпраці з депутатом обласної ради Русланом Осташуком, головою Надвірнянської РДА Володимиром Паськом та депутатами Пасічнянської сільської ради ОТГ.

Приступили до продовження ремонту стадіону селища Битків. Адже в тому, що Битків повинен мати нарешті свій стадіон, ніхто не сумнівається, а місцеві спортсмени, передусім, футболісти та численні уболівальники давно зачекалися на таку спортивну споруду у гірському селищі. А також на черзі ремонт даху актової зали Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Важливим напрямом є продовження встановлення камер відеоспостереження.

121586004_341767530225670_1

- На даний час маємо 36 камер відео спостереження у селі Пнів та селищі Битків, проте жодної у селі Пасічна, – розповідає сільський голова Андрій Гунда. – Останнім часом значно зросла швидкість руху автомобілів після ремонту дороги на вулиці С. Галечко, за цей короткий час трапилося уже 4 ДТП, у двох випадках біля Пасічнянського ліцею. Як засвідчує практика, тільки за цей рік камери відеоспостереження у громаді дали змогу правоохоронним органам розкрити майже два десятки правопорушень.Тому продовжуємо встановлювати камери відеоспостереження у Пасічній на виконання депутатського запиту депутата сільської ради Василя Цимбалюка. На першому етапі у Пасічній буде встановлено до 22 жовтня згідно з планом. У селі Пнів та селищі Битків доставляємо також відеокамери у місцях, де найчастіше трапляються правопорушення. Безпека – на першому місці – у цьому є повне розуміння моєї команди та й жителі громади оцінюють таке позитивно.

Усі спортивні команди ОТГ мають бути у рівних умовах. Тому чотирьом футбольним колективам придбали спортивні костюми. Битківський ФК «Нафтовик» поки що домашні ігри приймає у селі Пнів, проте на стадіон у Битків завезли грунт та розпочали там вирівнювальні роботи його основи.

120586530_3255305861247285_

Спільно з начальником відділу освіти Надвірнянської РДА, депутатом районної ради Степаном Севериловим залучили для шкіл Пасічнянської ОТГ по 10 комплектів комп’ютерного обладнання та мультимедійних екранів з проекторами, а також 650 комплектів парт. Згадане обладнання та меблі доставлені у навчальні заклади! За покращення матеріальної бази шкіл сільський голова вдячний платникам податків, а особливо вчителям за їхній вклад у розвиток навчально-виховного процесу.

- Наш обов’язок – робити все для розвитку громади. Це не голослівна фраза, а факт наших буднів, уточнює сільський голова. – Битківська та Пасічнянська лікарські амбулаторії отримали нові автомобілі для медиків завдяки тісній співпраці Пасічнянської сільської ради ОТГ із Надвірнянською РДА. Нещодавно голова РДА Володимир Пасько та депутат обласної ради Руслан Осташук передали нашій громаді два медичних автомобілі (на світлині). Незабаром такий автомобіль отримає Пнівська лікарська амбулаторія. Продовжуємо робити все від нас можливе для якісного надання як медичних, так і освітніх послуг у громаді.

Значний обсяг робіт з берегоукріплення виконано у Биткові. Побудовано розворотний майданчик для шкільного автобуса у присілку Межибриця для того, щоб автобус їхав до кінця цього населеного пункту. Тішить те, що зрушена з місця задавнена проблема щодо відкриття автобусного сполучення Надвірна-Мозолівка та Надвірна-Постоята, а також освітлено вулиці у Бухтівці.

А як не порадіти, що після тривалих різноманітних процедур отримали позитивну експертну оцінку кошторисної частини проекту для будівництва дитячого садка у Пнів`ї. Бо однією з найбільших проблем ОТГ залишається відсутність належної кількості дитячих садків. Протягом нинішнього року спільно з в.о. старости Василем Гладишем доклали усіх зусиль для підготовки належних документів для можливості будівництва дитсадка у с. Пнів. Це, у свою чергу, дасть змогу взяти участь у конкурсі проектів у Державному фонді регіонального розвитку та залучити кошти на згадане будівництво. Віримо, що перемога буде за нами, упевнений сільський голова.

Гранти, проекти розвитку – це інвестиції у благополуччя громади. Саме тому у Пасічнянській сільській раді ОТГ запрацював відділ з написання проектів.

- Ми братимемо участь в якомога більшій кількості можливих проектів та грантів, як національних, так і міжнародних. Адже реалізація кожного проекту – це користь для громади, – наголошує Андрій Гунда -. А своїм скептикам, які кажуть, що я не підтримував проект «Пнівська криївка» скажу: я підтримую будівництво: 1) клубу у Пасічній, дитячого садка у Пнів`ї і школи у Биткові; 2) «Пнівської криївки», бо саме тому подали проект «Облаштування площинних споруд оздоровчо-вишкільного призначення та будівництва історичного закладу культури «Пнівська криївка» на обласний конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. Дякую за допомогу в написанні проекту учаснику АТО Андрію Лисканюку. До речі, Пасічнянська сільська рада ОТГ виступила одним із співорганізаторів нещодавнього патріотичного заходу «Опришківська ватра».

І чи не найважливіша справа – ремонт наших доріг. 22 вересня ц. р. тендер на ремонт дороги Битків-Білозорина виграло підприємство ПБС, яке на даний час є найкращим та з гарантією проводить ремонт доріг, тому чекаємо якісного ремонту дороги Битків-Білозорина. На початку року про ремонт доріг нашого ОТГ можна було тільки мріяти. Тому просимо водіїв та пішоходів дотримуватися правил дорожнього руху в с. Пасічна, де також ремонтують дорогу, звертається сільський голова.

Лише ось такий неповний перелік важливих і вкрай необхідних господарських та соціально-побутових справ у селах Пасічнянської ОТГ, зініційованих та реалізованих сільським головою Андрієм Гундою, і до яких, як мовиться, не доходили руки впродовж багатьох останніх років, дає підстави Андрію Олексійовичу Гунді у його перемозі на посаду Пасічнянського сільського голови ОТГ на місцевих виборах 25 жовтня ц.р.

Михайло ВАСИЛЬЧУК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!