Газета по-надвірнянськи
 

Четверо юних художників-переможців

16 жовтня 2020, 16:45 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 21 переглядів

Надвірнянська централізована бібліотечна система та районна бібліотека для дітей ім. Ірини Яцури у співпраці з дитячою художньою школою взяли участь у Міжнародному дитячому Конкурсі – єднання «На одній хвилі»(травень-листопад 2020 р.), його мета – формувати у дітей та підлітків комунікативні уміння, толерантне ставлення до інших народів, культур і традицій; виховання громадської свідомості; сприяння національно-патріотичному розвитку особистості, ідентифікації з державою, її історією, культурою.

У Конкурсі брали участь діти з України, ближнього зарубіжжя та країн Євросоюзу у вікових категоріях: читачі-учні 1-4 класів, 5-8 класів, 9-11 класів. Конкурсні роботи готувались за напрямами «Дитяча книга долає кордони», «Майбутнє нашої планети», «Моя країна на мапі світу», «Країна починається з тебе», «Про що мріють діти», «Діти за мир!», плакат/малюнок, який гарно оформлений, за змістом і жанром відповідав темі авторського бачення майбутнього своєї країни та миру у світі. Картини надіслали до обласної бібліотеки для дітей. Із 13-ти картин чотири відібрано до Києва.

Переможцями на обласному рівні з Надвірнянщини стали Браїк Христина, Стефанюк Анастасія, Левицький Святослав, Даців Юліана. Вітаємо юних художників і бажаємо надалі творчих успіхів!

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!