Газета по-надвірнянськи
 

Каратист Антон Левкун із Чорних Ослав встановив два рекорди – України та світу

30 жовтня 2020, 12:06 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 356 переглядів

14 жовтня у Делятині Антон Левкун встановив світовий рекорд у номінації «Найбільша кількість прямих ударів руками по боксерській лапі, виконаних у поперечному шпагаті за 1 хвилину». Так, каратист за хвилину 330 разів ударив у боксерську лапу.

Кілька останніх років Антон Левкун живе у Швеції, але рекорд вирішив встановлювати на батьківщині, аби заохотити дітлахів до занять спортом. До рекорду, за його словами, готувався лише 2 тижні. Встановив його з першої спроби. Експерти Національного реєстру рекордів зафіксували одразу 2 досягнення – України та світу. Матеріали передадуть і до Книги рекордів Гіннеса, аби там теж зафіксували показники українця.

«Досі під враженням, адже наша Надвірнянщина вкотре зафіксувала першість у світовій історії і я гордий за наших краян і те, що став частинкою цієї історії! Слова, направду, підібрати важко, бо поки беруть верх самі емоції. Дякую Антонові за його патріотизм, силу волі, характер і віру в перемогу! А ще й такої символічної дати – 14 жовтня!», – мовив голова райдержадміністрації Володимир Пасько, інформує РДА.

Нагадаємо, торік, 2 грудня 2019-го, Антон Левкун на майдані Шевченка у Надвірній встановив свій перший Національний рекорд України, віджавшись у горизонтальній площині тільки на одних великих пальцях двох рук 53 рази за 50 секунд. («Народна Воля» № 124-126 від 6 грудня 2019 р.).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!