Газета по-надвірнянськи
 

Комплект футбольної форми для Надвірнянської дитячої юнацької спортивної школи

2 жовтня 2020, 14:25 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 26 переглядів

Минулого тижня підприємець і меценат Андрій Голинський передав комплект спортивної футбольної форми для Надвірнянської дитячої юнацької спортивної школи відділу освіту РДА. Це стало вагомою підтримкою для юнаків цієї школи.

Тренер Олег Тащук зазначив, що юні футболісти (вік 15-16 років) саме в цій формі представлятимуть Надвірнянський район на чемпіонаті області. «Особисто для мене і для моїх вихованців є дуже важлива підтримка та допомога. Ми завжди з радістю вітаємо наших меценатів» – сказав Олег Тащук і подякував Андрію Голинському за допомогу.

IMG_6127

 У свою чергу Андрій Голинський зазначив: «Я дуже люблю спорт. Адже спорт – це здоровий розвиток людини. Завжди всіляко підтримував, підтримую і пропагую розвиток спорту, особливо дитячого. Адже переконаний, що саме наші діти і наша молодь – це здорове майбутнє України і рідного краю. Як кажуть, у здоровому тілі – здоровий дух. Тому ми повинні змалечку виховувати молодих, фізично здорових патріотів. Вважаю, що саме це і є найкращою інвестицією у майбутнє України».

IMG_6132

Молоді футболісти зіграли товариський матч у новій формі. Підприємець Голинський пообіцяв, що і надалі підтримуватиме розвиток спорту у нашому районі і футболу, зокрема.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!