Газета по-надвірнянськи
 

Обережно – осінньо-зимовий період

30 жовтня 2020, 12:12 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 350 переглядів

Щорічно осінньо-зимовий період супроводжується нестабільними погодними умовами, сніговими заметами, ожеледицею на автомобільних дорогах, наслідком яких є величезні матеріальні збитки, загроза здоров’ю та життю населення. Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків часто залучають техніку і працівників підрозділів ДСНС України, у т. ч. і підрозділи Надвірнянського гарнізону Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Проблемою є і пожежі з трагічними наслідками. Від початку року в районі виникло 240 пожеж, в яких загинули 4 людини, 1 – травмована.

Нагадуємо, що заборонено під час осінньо-зимового періоду: розпалювати печі за допомогою легкозаймистих речовин; відводити дим від печей у вентиляційні канали; використовувати для обігрівання приміщень саморобні електрообігрівальні прилади; застосовувати відкритий вогонь для розігрівання водогінних труб із замерзлою водою; сушити одяг та білизну над печами під час їхньої роботи; побутові електрообігрівальні прилади розташовувати ближче 0,5 м від горючих матеріалів; доручати дітям нагляд за печами під час їхньої роботи.

Андрій Мочерняк,

начальник Надвірнянського РВ УДСНС

в Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!