Газета по-надвірнянськи
 

Символічній могилі у Фитькові – 30 років

30 жовтня 2020, 12:08 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 346 переглядів

На зорі відновлення української державності у 90-х роках минулого століття майже у кожному населеному пункті Прикарпаття виростали Символічні могили борцям за волю України. Пам`ять про полеглих Героїв, які віддали свої життя за ідею Української Держави, будила вільнолюбний дух краян, кликала реалізувати цю ідею, здійснити віковічну мрію багатьох поколінь.

У жовтні 1990 року освятили Символічну могилу борцям за волю України у Фитькові. З тих пір минуло 30 непростих літ. Але у селі продовжує витати патріотичний дух, не згасає пам`ять про героїчні сторінки історії. Біля Символічної могили проводили немало урочистих заходів. Адаптивний карантин вніс деякі корективи. Цьогоріч святкову музичну програму «Зродились ми великої години» проводили у режимі онлайн. Присвячена вона 78-й річниці створення УПА, Дням Українського козацтва, захисника України та Покрові Пресвятої Богородиці.

У концертній програмі взяли участь дитячий фольклорно-етнографічний колектив «Зернятко» (керівник Оксана Івасик), хор церкви святої Параскеви (кер. Надія Шовгенюк), народний фольклорно-етнографічний колектив «Перевесло» (кер. Ольга Багрійчук), солістки Марійка Онуфреїв-Семенишин та Оксана Івасик з авторськими піснями, бібліотекар Оксана Вінтонишин, художник Василь Стефурак. Щирі вітання односельцям адресувала в. о. старости Марія Дмитрук. Відеофільм відзняв Володимир Питлюк.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!