Газета по-надвірнянськи
 

Тетяна Пришляк: «Яке майбутнє Прикарпаття і Надвірнянщини – вирішувати нам»

2 жовтня 2020, 14:28 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 404 переглядів

Кандидат до Івано-Франківської обласної ради від партії «За майбутнє», діючий депутат Надвірнянської районної ради, журналістка, громадська активістка, екологиня.

ПОЛІТИЧНА ЛІНІЯ ЖИТТЯ:

Прийшла в політику, аби стати учасником і провісником змін. Тетяна завжди брала активну участь у громадському та політичному житті. Проте після Майдану 2013-2014 років прийшло розуміння того, що з депутатськими представницькими функціями можна зробити набагато більше. У 2015 році Тетяна Пришляк стала районним депутатом – виборці підтримали її. І сьогодні йде в депутати, бо вірить у майбутнє.

пришляк

ПРО ГОЛОВНЕ:

Йде на вибори не стільки як політик, а як людина, котра працюватиме над питаннями розвитку громад того округу, який представляє. А роботи там – непочатий край. Депутат обласної ради не тільки зобов’язаний реагувати на всі політичні виклики, які загрожують цілісності та суверенності держави, а й має бути добрим господарником: розуміти і розв’язувати проблемні питання міст і сіл Прикарпаття. І функція обраних народом – бути стратегами, професіоналами і реальними патріотами свого краю. Щоби вкінці каденції депутати всіх рівнів могли зібратися і сказати: «Ми обіцяли – ми зробили!» І потиснули один одному руку.

ЗАВДАННЯ КОМАНДИ «ЗА МАЙБУТНЄ»:

Найперше – це підняття спроможності Надвірнянщини: промислової і туристичної. Багатство краю – екологія, географічне розташування і природні ресурси – важливо не згубити це. Громади повинні знати про плани діяльності лісогосподарських підприємств на їх територіях – «ні!» знищенню легень Карпат. Медицині – гідний рівень уваги, 2020-ий рік це доказав. Освіта – не експериментальний майданчик на щодень, це – інвестиція у майбутнє. А майбутнє – за молоддю; дати дітям і юнацтву можливість гармонійно розвиватись у творчості та спорті. Культура і духовність – рятівне коло, яке може вивести Україну не тільки з економічної, а і з політичної кризи.

ГРОМАДИ І ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ:

Тетяна багато свого часу і сил спрямовувала на допомогу громадам, вирішенню проблем на рівні всього району й окремих населених пунктів в умовах децентралізації. Для нових політиків тоді в 2015-му році, коли почалася реформа, було важливо включитися у цей процес. Громадам давали не тільки повноваження і відповідальність, а ще й фінанси. І треба було навчити людей розпоряджатися коштами, отримувати додаткові надходження і залучати до вирішення проблем кожної громади Надвірнянщини всі гілки влади: виконавчу, представницьку, депутатів. І сьогодні переконана, що майбутні керівники ОТГ, а також нові обранці до рад усіх рівнів мають займатися не взаємопоборюванням, а працювати на консолідацію всіх сил для розвитку нашого краю.

ЖІНКА У ПОЛІТИЦІ:

Тетяна вважає, що кампанія «50% жінок у політиці» – це успіх. Наразі роль жінки у політиці і в місцевому самоврядуванні, зокрема, абсолютно недооцінена. У Надвірнянщині є чимало прикладів, коли сільські голови-жінки багаторазово і повторно обираються громадою на ці посади. І вони працюють, тримають свій авторитет, знаходяться у сталому рейтингу. Якраз вимога й умова нового закону про дотримання гендерної квоти дозволила Тетяні зібрати у команду активних жінок: переконати власним прикладом, досвідом, виокремити їхні кращі риси для цієї роботи та професійні і життєві досягнення. Вдалось залучити багатьох жінок до виборчого процесу, іти з якими в одній команді «За майбутнє», – почесно.

Віталія

ВАСИЛЬЧУК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!