Газета по-надвірнянськи
 

Творча зустріч із Великим художником

16 жовтня 2020, 16:46 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 35 переглядів

Минулого тижня у Ланчинській міській бібліотеці для дітей відбулася творча зустріч, присвячена 80-річчю з дня народження заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України Яреми Оленюка.

На зустрічі учасниці ГО «Літературна студія «Бистрінь» ім. Н. Чира Галина Христан – письменниця, членкиня НСПУ та Марія Яновська – поетеса, Ганна Голіней – вчителька української мови та літератури Ланчинської гімназії, Ганна Казюк – вчителька української мови та літератури Ланчинського ліцею ім.Ю. Шкрумеляка, учні гімназії та ліцею ділились спогадами та враженнями про шкільні роки і знайомство з Яремою Оленюком.

Колишній учитель образотворчого мистецтва і креслення Ланчинської середньої школи Ярема Оленюк розповів присутнім про свій творчий шлях, поділився спогадами.

Модератор творчого дійства – завідувачка бібліотеки Наталія Яремин (на світлині).

121150996_2867004213530033_

Багатьом своїм учням він відкрив дорогу до мистецтва. Його вихованці продовжують справу свого вчителя в Україні та у різних куточках планети. Побажаннями міцного здоров»я, натхнення, довгих років життя кожен з промовців закінчував свою промову, а наприкінці усі разом заспівали « Многая літа!».

Натхнення та довгих років життя у радості та здоров’ї, дорогий наш Учителю, Майстре, Художнику!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!