Газета по-надвірнянськи
 

Успіх творить кожен з нас. Ми – ЗА МАЙБУТНЄ!

16 жовтня 2020, 17:20 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 396 переглядів

Любомир Дубіщак,

Стримбівський сільський голова, кандидат у депутати «За майбутнє»

Надвірнянської міської ради ОТГ (№ 1, ТВО № 4).

photo_2020Любомир-Дубіщак

- Село – одиниця, з якої починається країна!» Виборці двічі поспіль довіряли мені керівництво селом. У переліку вирішених питань його життєдіяльності за моєї каденції – понад 3 десятки пунктів. Але це щоденна командна робота не тільки управлінців, але й громади. Завдяки сільським активістам Стримба має новий генеральний план. Спільними зусиллями побудували житловий будинок учаснику АТО та бойових дій – Василю Будзаку. Зберегли всі соціальні заклади, розвивається бізнес. Ефективно працює первинна ланка медицини. Йду в депутати, щоби вже в об’єднаній територіальній громаді дбати про благоустрій та процвітання села, створювати належні умови для достойного життя всіх жителів. Миру всім та віри у майбутнє!

Олег Ружило,

інженер охоронної фірми «Січ», кандидат у депутати «За майбутнє»

Надвірнянської міської ради ОТГ (№ 8, ТВО № 1).

DSC_0898-Олег-Ружило

- Працювати в команді – це найперше організувати сусідів, з якими ви маєте будувати майбутнє спільної багатоповерхівки. Я – громадський активіст, голова районної Федерації з пляжного волейболу. 4 роки серйозно займаюся організацією об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, є керівником ОСББ «МАЗЕПИ, 37», готуюся очолити ще одне об’єднання – «Костя Левицького, 3». Освітлення та чистота під’їздів, функціонування ліфтів, ремонт дахів, розвиток прибудинкових територій – це все у руках самих мешканців: вони вирішують, а не хтось за них, майбутнє свого помешкання. ОСББ – це 5 правил: контроль коштів, вільний вибір, економія, участь у житті міста, інвестиція. Вважаю цю справу успішною і перспективною, вчуся сам і готовий вчити інших. Вперед!

Тарас Вінтоняк,

директор спорткомплексу «Нафтохімік», за сумісницт­вом директор СДЮСШОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», майстер спорту України з боксу, кандидат у депутати «За майбутнє» Надвірнянської міської ради ОТГ (№ 1, ТВО № 1).

photo_2020-Тарас-Вінтоняк

- За час моєї роботи на посаді директора (2012-2020) у нашій школі здобуто 209 звань різного рівня. Відкрили нові спортивні секції: теніс, кікбоксинг, баскетбол. Уперше у спортивній історії м. Надвірна проведено три чемпіонати України з боксу. Завдяки проведенню міжнародних турнірів наше місто неодноразово відвідали делегації 15 країн світу. Я – депутат трьох скликань Надвірнянської міської ради (2005,2010,2015 рр.). Виборці довіряють мені, і обіцяю – не підведу. У своїй галузі я – за розвиток такої інфраструктури, яка дасть нам можливість організовувати спортивні змагання міжнародного рівня і приймати гостей з цілого світу в нашому краї, у нашій Надвірній. МАЙБУТНЄ нашої громади ми створимо РАЗОМ!

Ігор Мельник,

лікар-анестезіолог відділу інтенсивної терапії КНП

“Дитяча лікарня Надвірнянського району» Надвірнянської районної ради”, кандидат у депутати «За майбутнє»

Переріслянської сільської ради ОТГ та Надвірнянської районної ради.

photo_ІГОР-МЕЛЬНИК

- Йду в депутати, щоб відстоювати медичну галузь у районі, право людей на якісне медичне обслуговування. Говоримо про «вторинку», де через відсутність фінансування накопичилось багато проблем. Торкнулися вони і дитячої лікарні. Ризики закриття закладу виникли не через те, що мало пакетів медичної допомоги, а через те, що в нього роками не вкладали кошти: не робили капремонтів, не закуповували медичну апаратуру. Але, незважаючи на проблеми і виклики для дитячої лікарні та її працівників, вона повинна працювати. Район збільшується, і маленьких пацієнтів буде ще більше! У нас гарний колектив спеціалістів, який вболіває за здоров’я діток нашого краю. Лікарні потрібне розуміння влади всіх рівнів та серйозна фінансова підтримка. Я – за майбутнє медицини і здоров’я наших краян!

Володимир Мандзюк – кандидат у депутати Надвірнянської міської ради ОТГ № 1, ТВО № 3, керівник адміністративно-господарської групи

(Надвірнянський регіон) НГВУ «Надвірнанафтогаз»

Мандзюк-Володимир

- Депутатська діяльність для мене не нова. Я діючий депутат Надвірнянської районної ради, обраний від селі Молодків. Це моя перша каденція, але, вважаю, успішна. Почалась з ремонту дороги в селі – 300 метрів, а зараз фірма ПБС виграла тендер і в кінці місяця розпочнуть великі роботи. Благодійність для села – у моєму пріоритеті, матеріалами і технікою сприяє НГВУ «Надвірнанафтогаз». Працюючи в одній з головних бюджетоутворюючих структур району, маю можливість брати участь у розвитку громади. Серед важливих для мене питань: забезпечення жителів громади якісною медичною допомогою, охорона материнства і дитинства, допомога малозабезпеченим, будівництво спортивних майданчиків та ремонт доріг місцевого значення. З вірою в успішне майбутнє йду з командою «За майбутнє»!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!