Газета по-надвірнянськи
 

«Успішна держава залежить від успішної громади, успішних громадян, єдності і сили волі», – Володимир Пасько, голова Надвірнянської районної державної адміністрації

9 жовтня 2020, 11:33 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 152 переглядів

За період роботи на посаді голови Надвірнянської районної державної адміністрації зустрічаюся з проблемами та викликами часу, завдяки співпраці з колегами-професіоналами щоденно відкриваю для себе новий потенціал для розвитку району за різними векторами, здобуваю новий досвід і щиро вдячний жителям Надвірнянщини за довіру.

Нам вдалося досягнути того, що є максимально прозорий контроль за цільовим використанням бюджетних коштів. Діяти відкрито та прозоро – вдалося також і це. Триває процес децентралізації і, вважаю, що спільно з громадою Надвірнянщини досягли значних успіхів за цим вектором. Коли відбувся перший крок щодо реорганізації районної державної адміністрації, нам вдалося своїх працівників, котрі є фаховими і з багаторічним професійним досвідом, спільними зусиллями влаштувати на роботу в апарат до об’єднаних територіальних громад. І там, де сьогодні працюють наші представники з райдержадміністрації, ситуація є кращою, аніж там, де користувались особистими мотиваційними критеріями підбору кадрів. Процес децентралізації, вважаю, надзвичайно важливим і впевнений, що у нашому районі він триває успішно. Найближчим часом Надвірнянський район буде територіально збільшений. Це відкриває нові можливості для району, серед яких і інвестиційні, що надає нам переваги та збільшить наші можливості конкурувати з іншими районами.

Пасько

Акцентую і на особливих кліматичних умовах нашої місцевості, які дають свої виклики. Мова наразі про цьогорічну червневу стихію, над ліквідацією наслідків якої сьогодні продовжуємо активно працювати. Частина робіт виконана, щодо іншої – проведені тендери і підрядники найближчим часом беруться до роботи. Питання у тім, що дуже незначна кількість бажаючих погодилась взяти участь у згаданих тендерах, а ті, котрі виграли, мають обмеження і щодо транспорту, і щодо людей. І особливий клімат у нашому краї, що сповільнює локалізацію даної ситуації. Але ми працюватимемо, доки дозволяють погодні умови, оскільки кошти виділили і вони наявні. Звісно, усім хотілося б пришвидшити хід робіт, але це практично неможливо, бо мова йде про державні кошти, а це – дотримання процедур тендерних, експертних висновків. Тому вкотре дякую жителям нашого району за розуміння ситуації та підтримку.

І якщо говорити про те, що на нас чекає далі, то, на мою думку, успішна держава залежить від успішної громади, успішних громадян, єдності і сили волі. Проаналізувавши успіхи і досягнення інших держав, всесвітньовідомих компаній, громадських ініціатив, можна відзначити, що за кожною історією завжди стояла людина, команда, яка мала: мету розвинути і збагатити своє село, місто, регіон, країну, незважаючи на страхи, ризики, позитивне ставлення навіть у моменти найважчих потрясінь, вміння адаптуватися та пристосуватися до складних умов та здатність вести команду за собою. А також відкритість, відповідальність, постійна комунікація з громадою – ось на що треба опиратися на шляху до успіху. Дякую, дорогі надвірнянці, що допомагаєте силами і натхненням рухатись далі і працювати на благо нашого краю!

З повагою

голова Надвірнянської

районної державної адміністрації

Володимир Пасько.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!