Газета по-надвірнянськи
 

Відбулася 37-а сесія обласної ради сьомого демократичного скликання

2 жовтня 2020, 14:29 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 391 переглядів

У п’ятницю, 25 вересня 2020 року, відбулася чергова 37-а сесія обласної ради сьомого демократичного скликання. На розгляд депутатського корпусу президія обласної ради винесла 65 проєктів рішень та питання “Різне”.

Реагуючи на актуальні суспільно-політичні проблеми, прикарпатські обранці схвалили чотири звернення до центральних органів державної влади. Вони стосуються необхідності роз’яснення процедури голосування, передбаченої новим виборчим законодавством, недопущення скасування обов’язкового ЗНО з української літератури, безкоштовного тестування медичних працівників методом імуноферментного аналізу та щодо формування комісії з обрання керівництва спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

IMG_5061

Відповідно до плану роботи обласної ради депутати заслухали інформацію про виконання обласного бюджету за І півріччя 2020 року, а також внесли зміни до головного фінансового документу Прикарпаття.

IMG_5083

Враховуючи завершення терміну дії, депутати затвердили звіти про виконання шести обласних програм та, відповідно, схвалили нові.

Серед інших питань, прийнятих під час сесійного засідання, – рішення, які регулюють трудові, майнові та земельні відносини.

Інф. Івано-Франківської

обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!