Газета по-надвірнянськи
 

Віталій Федорів: «Прийняття обласної протипаводкової програми сприятиме у розв’язанні проблеми наслідків повеней»

2 жовтня 2020, 14:06 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 15 переглядів

Цього тижня голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів із робочою поїздкою побував у Надвірнянщині. Керівник області, зокрема, відвідав Ланчинську об’єднану територіальну громаду, а також село Білі Ослави. Саме згадані населені пункти нашого району найбільше постраждали внаслідок червневої повені. Участь у робочій поїздці взяв також голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько.

Спільно з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, представниками підрядних організацій, які здійснюють будівельні роботи щодо укріплення дамб на місцевих річках, Віталій Федорів провів виїзну нараду з керівництвом ОТГ та оглянув стан ліквідації наслідків негоди. Ключові питання, які обговорили на нараді – виплата матеріальної допомоги людям, які постраждали від повені, ремонт місцевих доріг та мостів і мостових переправ, проведення освітлення вулиць, налагодження ефективної комунікативної роботи між керівництвом та громадою.

«На ліквідацію наслідків стихії Ланчинська ОТГ отримала понад 60 мільйонів гривень, – зазначив Віталій Федорів. – На сьогодні кошти надійшли на рахунки громади, тож очікуємо, що найближчим часом на всіх об’єктах будуть завершені відновлювальні роботи».

Наразі вже завершено будівництво укріплювальних споруд на одній із річок, яка спричинила повінь. Упродовж двох тижнів очікується завершення їх будівництва на іншій водній артерії. Також розпочато ремонтні роботи на семи об’єктах дорожнього господарства.

На переконання керівника Прикарпаття, уникнути повеней у майбутньому можна шляхом розробки та прийняття обласної протипаводкової програми.

«Єдиним правильним рішенням у розв’язанні проблеми наслідків повеней є прийняття обласної протипаводкової програми. Саме вона дозволить захистити людей та їхнє майно», – наголосив Віталій Федорів. За його словами, на сьогодні вже освоєно понад 40 відсотків коштів, виділених Урядом на ліквідацію наслідків стихії. Фінансовий ресурс спрямовують винятково на відновлення пошкоджених об’єктів, інформує Надвірнянська РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!