Газета по-надвірнянськи
 

Володимир Пасько – кандидат у депутати Івано-Франківської обласної ради

23 жовтня 2020, 11:48 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 434 переглядів

Народився 2 червня 1982 року в Івано-Франківську. У 2004-му закінчив Прикарпатський університет імені Василя Стефаника за спеціальністю «фінанси». У 2019-му за спеціальністю «лісове та садово-паркове господарство» отримав диплом інженера лісового господарства цього ж університету. Із 2004-го займався підприємницькою діяльністю. А з 2019-го – голова Надвірнянської районної державної адміністрації.

Пасько

ЧОМУ Я ХОЧУ СТАТИ ДЕПУТАТОМ?

За час роботи на посаді голови Надвірнянської районної державної адміністрації зустрічаюся з проблемами та викликами часу, завдяки співпраці з колегами-професіоналами щоденно відкриваю для себе новий потенціал для розвитку району за різними векторами, здобуваю новий досвід і щиро вдячний жителям Надвірнянщини за довіру. Успішна держава залежить від успішної громади, успішних громадян, єдності і сили волі. Проаналізувавши успіхи і досягнення інших держав, всесвітньовідомих компаній, громадських ініціатив, можна відзначити, що за кожною історією завжди стояла людина, команда, яка мала: мету розвинути і збагатити своє село, місто, регіон, країну, незважаючи на страхи, ризики, позитивне ставлення навіть у моменти найважчих потрясінь, вміння адаптуватися та пристосуватися до складних умов та здатність вести команду за собою. А також відкритість, відповідальність, постійна комунікація з громадою – ось на що треба опиратися на шляху до успіху.

Найвищою цінністю для мене є людина з її проблемами, турботами, радощами і бідами. Основна мета – забезпечення в районі та області умов для її самореалізації як особистості, господаря, громадянина, патріота. Для цього необхідно:

  • – Забезпечити соціальний захист учасників АТО/ООС та членів їхніх родин, малозахищених верств населення, ветеранів війни і праці, одиноких непрацездатних громадян, осіб з інвалідністю.
  • – Створити гідні умови для життя, побуту та відпочинку жителів району та області. Чисто там, де не смітять (контроль за прибиранням територій та дотриманням правил поведінки жителями району та області).
  • – Ввести чіткий облік послуг, що надають комунальні служби міста, підвищення їх якості, відповідальності керівників комунальних підприємств за якість наданих послуг (формування тарифів відбувається на рівні держави за єдиними стандартами, але необхідно, щоб враховували місцеві особливості).
  • – Працювати над благоустроєм вулиць міста Надвірна, у районі й області (освітлення, дороги) з метою створення належних умов проживання жителів.
  • – Сприяти розвитку місцевого потенціалу для підтримки бізнесу.
  • – Сприяти розвитку первинної і вторинної медицини, що значно покращить медичне обслуговування населення на місцевому рівні.
  • – Докласти зусилля для покращення умов виховання та навчання дітей, розвитку їх здібностей і талантів.

Ефективна реалізація програми можлива тільки за безпосередньої зацікавленості і участі кожного члена територіальних громад району та області. Я знаю, що в цьому тривожному році життя кинуло виклик, обумовлений внутрішніми та зовнішніми чинниками. Але мені не потрібно додаткового часу для входження у владу. Я працюю і знаю.як потрібно втримати ситуацію і почати рухатись вперед. Прозора діяльність, відкритість до народу, відповідальність перед країною, командна робота – мої цінності.

На моє глибоке переконання, розвиток та зростання добробуту наших краян можливе тільки за умови збалансованого і взємодоповнюючого чинника функціонування усіх екномічно-господарських галузей, які господарюють на території Надвірнянщини. Не забуваймо, що Надвірнянський район має надзвичайно потужний промисловий потенціал, який за правильного підходу може дати суттєвий економічний розвиток для нашого краю.

Місцеве самоврядування не завжди може вирішити проблеми самостійно і в багатьох випадках потрібна підтримка інших гілок влади. Тому, коли буде розуміння та консолідовані дії з боку депутатів обласної ради, можна буде залучати додаткові кошти для реалізації програм, які вкрай потрібні для вирішення проблем місцевого рівня в об`єднаних територіальних громадах та районах.

Я прийняв рішення балотуватися у депутати Івано-Франківської обласної ради від Надвірнянщини для того, щоб вирішувати, зокрема, проблеми, які існують на місцевому рівні, та своєчасно реагувати на нагальні потреби жителів нашого краю. Будучи депутатом обласної ради, намагатимусь зробити усе можливе для розвитку нашого району у різних сферах першочергово, щоб наша медицина й освіта відповідали вимогам часу та потребам людей.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!