Газета по-надвірнянськи
 

Як розмістити політичну рекламу на опорах законно

9 жовтня 2020, 11:21 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 61 переглядів

Період передвиборчої агітації кандидатів у депутати на місцевих виборах зайшов в активну фазу. Реклама політичного змісту у різних формах наздоганяє нас через засоби масової інформації, з рук у руки та просто на вулицях міст та сіл. Природно, що більшість кандидатів кинулись розміщувати свої «агітки» на дверцятах трансформаторних підстанцій та на опорах ліній електропередачі, адже це є однією із найдешевших та, при тому, найефективніших форм привернення уваги виборців. Звісно, і після виборів ніхто із представників політичних сил не зніматиме рекламу із опор – робити це доведеться енергетикам.

АТ «Прикарпаттяобленерго» звертається до представників політичних сил із нагадуванням: самовільне розміщення політичної реклами без укладення договору є незаконним.

Відповідно до Закону України «Пре рекламу», зовнішню рекламу на територіях, будинках та спорудах розміщують за згодою їх власників або уповноважених ними органів. Тому, для того, щоб розмістити рекламу на опору, потрібно укласти договір із власником електроустановки – АТ «Прикарпаттяобленерго» у Центрі обслуговування клієнтів, які є у всіх районних центрах. Уся інформація щодо вимог, яким повинна відповідати інформація, вимоги щодо місць на опорі, де можна розмістити матеріал, форма договору, контактні номери телефонів фахівців із реклами розміщена у вільному доступі на сайті обленерго у вкладці «Меню» – «Додаткові послуги» – «Реклама на опорах» або за посиланням https://oe.if.ua/uk/outdoor_ads. Н зважаючи на те, що це не перші вибори, а вся необхідна інформація є у вільному доступі, більшість із кандидатів не поспішає укладати договори про розміщення реклами на опорах. Виникає питання, чи може виборець довіряти кандидатам, які уже під час агітації нехтують законодавством та розміщують «агітки» без дозволу.

Зважаючи на це, обленерго складатиме акти про самовільне розміщення політичної реклами на опорах, а реклама кандидатів підлягатиме утилізації, так і не потрапивши у поле зору виборця. На вимогу законодавства енергетики звітуватимуть про укладення договорів із кандидатами чи політичними силами Громадській мережі «ОПОРА», що стежить за законністю проведення виборів та передвиборчої агітації.

У зв’язку з цим енергетики сподіваються, що кандидати, які ще не встигли укласти договір з обленерго на розміщення реклами на опорах, виконають вимоги законодавства та укладуть його якнайшвидше або свідомо познімають передвиборчу агітацію з електроустаткування, адже, великі зміни, яких чекають прикарпатці, починаються із себе.

АТ «Прикарпаттяобленерго».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!