Списки подані згідно зі списками суб’єктів виборчого процесу – політичних партій. Порядковість партій визначена жеребкуванням, а нумерація кандидатів у депутати у списках подана згідно з рішенням відповідних конференцій організацій політичних партій
Територіальний виборчий округ № 1
м. Надвірна – виборчі дільниці № 260473 (вул.Вишнева, вул.Гірська, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Котляревського: 2–2А, 4, 6–25; вул.Крушельницької, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Міцкевича, вул.Петрушевича, вул.Ринкова, вул.Садова, вул.Тихого, вул.Чайковського, вул.Чорновола, пров.Котляревського, Майдан Тараса Шевченка); № 260474 (вул.Багряного, вул.Бузкова, вул.Б.Хмельницького, вул.Василіянок, вул.Виговського, вул.Визволення, вул.Височана, вул.Відродження, вул.Гаврилюка, вул.Героїв Крут, вул.Головацького, вул.Івана Франка, вул.Калнишевського, вул.Квіткова, вул.Кобилянської, вул.Комунальна, вул.Л.Курбаса, вул.Лукача, вул.Мазепи: 40–161; вул.Мартовича, вул.Мельничука, вул.Молодіжна, вул.Новопроектна, вул.Олімпійська, вул.Перехідна, вул.Пластова, вул.Полковника Грома, вул.Польова, вул.Просвітянська, вул.Рухівська, вул.Стецько, вул.Федяя, вул.Шухевича, вул.Яцури, вул.400 років Надвірної, пров.Калнишевського); № 260475 (вул.Б.Лепкого, вул.Гайдамацька, вул.Дорошенка, вул.Івасюка, вул.Коновальця, вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Мазепи: 1–39; вул.Набережна, вул.Підгірянки, вул.Річна, вул.Роксолани, вул.Сковороди, вул.16-го Липня, пров.Мазепи), № 260481 (вул.Данила Галицького, вул.Левицького, вул.Ломоносова, вул.Солдак); № 260537; с. Мирне – дільниця № 261044 (с.Мирне).
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«Об’єднання «САМОПОМІЧ»
Марцінковський Роман Анатолійович
1. Гринішак Андрій Васильович
2. Зеленюк Лілія Михайлівна
3. Головін Сергій Валерійович
4. Мельник Петро Дмитрович
5. Галик Людмила Ігорівна
6. Полатайко Ірина Ярославівна
7. Дем’янчук Іван Миронович
8. Костик Мар’яна Миколаївна
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ
«ПЛАТФОРМА ГРОМАД»
Гундяк Ярослав Володимирович
1. Длябога Мирослав Романович
2. Шаніна Лілія Степанівна
3. Остапчук Юрій Гнатович
4. Дзем’юк Тетяна Михайлівна
5. Романюк Володимир Дмитрович
6. Свідрак Леся Ярославівна
7. Міщук Богдан Михайлович
8. Дзюбенко Вероніка Ігорівна
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії «Громадський рух
«Народний контроль»
Кузюк Василь Юрійович
1. Йосипенко Василь Ігорович
2. Арич Андрій Богданович
3. Каралаш Володимир Петрович
4. Головіна Уляна Михайлівна
5. Фоміна Олександра Василівна
6. Гаврилюк Олександр Іванович
7. Власюк Лідія Олександрівна
8. Геник Роман Зіновійович
9. Шпирна Анна Ігорівна
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
Вацик Роман Михайлович
1. Купчак Наталія Гнатівна
2. Сивак Надія Володимирівна
3. Левкун Ярослав Антонович
4. Дронів Мирослав Дмитрович
5. Полюк Іванна Миколаївна
6. Гандзюк Володимир Миколайович
7. Яремчук Ольга Віталіївна
8. Мотуз Володимир Іванович
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Мажак Роман Павлович
1. Ільків Юрій Ярославович
2. Іроденко Лариса Марківна
3. Якубовська Анастасія Олександрівна
4. Полатайко Назар Богданович
5. Полатайко Тарас Іванович
6. Кондур Христина Василівна
7. Ковалюк Святослав Федорович
8. Шмідт Лілія Яремівна
Івано-Франківська територіальна
організація партії
«Європейська Солідарність»
Пекарський Тарас Миколайович
1. Будзак Василь Романович
2. Даців Олег Васильович
3. Гречко Тарас Богданович
4. Тарасюк Мирослава Богданівна
5. Николайчук Тетяна Романівна
6. Андрейчук Петро Дмитрович
7. Бец Галина Мирославівна
8. Федорак Степан Степанович
9. Іконова Світлана Іванівна
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії «УДАР» ї
(Український демократичний Альянс
за Реформи) Віталія Кличка»
Кочержук Любомир Васильович
1. Романюк Василь Дмитрович
2. Романишин Олег Васильович
3. Боднарук Ігор Євгенійович
4. Сари Галина Іванівна
5. Романюк Оксана Іванівна
6. Павлюк Василь Іванович
7. Вертипорох Оксана Петрівна
8. Стасишин Олег Володимирович
9. Бродович Лідія Львівна
10. Угринчук Іван Михайлович
Івано-Франківська обласна організація
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Туєшин Олег Володимирович
1. Гурмак Надія Володимирівна
2. Туєшин Андріан Олегович
3. Івасик Микола Миколайович
4. Кащенко Вячеслав Михайлович
5. Дем’янчук Лілія Іванівна
6. Бажанська Ярина Іванівна
7. Луців Євген Михайлович
8. Климковецький Богдан Дмитрович
9. Жолобчук Мар’яна Орестівна
10. Дудка Микола Петрович
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії «Правий сектор»
Котляров Віталій Валентинович
1. Кушнір Олег Олександрович
2. Кузишин Тарас Юрійович
3. Вирстюк Ольга Василівна
4. Сівінський Олег Геннадійович
5. Сушинська Любов Тарасівна
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії «За майбутнє»
Чуприна Володимир Степанович
1. Вінтоняк Тарас Мирославович
2. Боднарчук Євгеній Іванович
3. Капак Михайло Іванович
4. Баган Оксана Іванівна
5.Яцюк Лідія Яремівна
6. Бойчук Микола Дмитрович
7. Зеленчук Наталія Василівна
8. Ружило Олег Богданович
Івано-Франківська регіональна
організація політичної партії
«ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»
Пасечник Тетяна Володимирівна
1. Бізіля Іван Іванович
2. Вернер Олександра Василівна
3. Гавкалюк Руслан Зіновійович
4. Юрчило Христина Василівна
5. Трачук Віталій Антонович
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«Українська Галицька партія»
Бойчук Богдан Миколайович
1. Андрійович Михайло Васильович
2. Чуревич Галина Яківна
3. Магеровський Тарас Ярославович
4. Ногіна Анастасія Олександрівна
5. Балюк Юрій Михайлович
6. Микульська Мар’яна Михайлівна
Івано-Франківська обласна
територіальна організація
політичної партії «ГОЛОС»
Капнін Ростислав Ігорович
1. Лукачинець Петро Павлович
2. Куриляк Олег Романович
3. Андрійович Лілія Богданівна
4. Яремчук Ірина Романівна
5. Слюсарчук Наталія Юріївна
Територіальний виборчий округ № 2
м. Надвірна – виборчі дільниці № 260476 (вул.Вітовського, вул.Грушевського, вул.Дмитра Скікуна, вул.Кобринської: 12–14А; вул.Коперніка, вул.Купчинського, вул.Недовга, вул.Олени Степанівни, вул.Ревуцького Левка, вул.Руднєва: 1–5, 15; вул.Федьковича, вул.Шептицького, вул.100-річчя нафтовиків, пров.Вітовського, пров.Олени Степанівни, пров.Федьковича, пров.2-й Олени Степанівни, пров.3-й Олени Степанівни, пров.4-й Олени Степанівни, пров.5-й Олени Степанівни, пров.6-й Олени Степанівни); № 260477 (вул.Богуна, вул.Володимира Великого, вул.Зелена, вул.Корольова, вул.Котляревського: 1, 3, 5; вул.Руднєва: 21–30А; вул.Сагайдачного, вул.Софії Галечко, вул.Стуса, вул.Шкрумеляка, пров.Богуна, пров.Володимира Великого, пров.Корольова); № 260478 (вул.Бандери, вул.Довбуша, вул.Довженка, вул.Каденюка, вул.Кобринської: 8–11; вул.Наливайка, вул.Незалежності, вул.Ольжича, вул.Руднєва: 6–7, 16; вул.Черемшини, пров.Довженка, пров.Наливайка), № 260479 (вул.Воз’єднання, вул.Гонти, вул.Дем’янчука, вул.Дружби, вул.Забережна, вул.Заводська, вул.Кармелюка, вул.Касіяна, вул.Комарова, вул.Куліша, вул.Олени Пчілки, вул.Підкови, вул.Полуботка, вул.Прикарпатська, вул.Сірка, вул.Січинського, вул.Січових Стрільців, вул.Соборна, вул.Старицького, вул.Стефаника, вул.Яворницького, вул.Ярослава Мудрого, пров.Підкови, пров.Січових Стрільців); № 260480 (вул.Вагилевича, вул.Винниченка, вул.Вокзальна, вул.Майданська, вул.Мирного, вул.Рамішвілі, вул.Сірика, вул.Шашкевича, вул.Шевченка)
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«Об’єднання «САМОПОМІЧ»
Марцінковський Роман Анатолійович
1. Зіняк Тарас Мирославович
2. Костик Андрій Юрійович
3. Пиндзин Олена Валеріївна
4. Сулятицька Лариса Ярославівна
5. Хмель Наталія Василівна
6. Бонда Віктор Валентинович
7. Глодан Олександра Орестівна
8. Гриценко Любомир Володимирович
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ
«ПЛАТФОРМА ГРОМАД»
Гундяк Ярослав Володимирович
1. Рудяк Тарас Тарасович
2. Цибулько Євгеній Олександрович
3. Калініченко Ольга Андріївна
4. Буняк Валерій Васильович
5. Плесканка Тетяна Василівна
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«Громадський рух «Народний контроль»
Кузюк Василь Юрійович
1. Гринчишин Тарас Михайлович
2. Кіпящук Микола Михайлович
3. Струк Тарас Миронович
4. Дроздик Анжеліка Борисівна
5. Питлюк Вікторія Василівна
6. Марчук Володимир Петрович
7. Павлінська Віра Миколаївна
8. Ляшко Мирон Іванович
9. Осипенко Ірина Володимирівна
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
Вацик Роман Михайлович
1. Остап`юк Юрій Васильович
2. Гурмак Дмитро Миколайович
3. Костирко Олександра Тарасівна
4. Леочко Тетяна Юріївна
5. Несторак Дмитро Петрович
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Мажак Роман Павлович
1. Боднарук Євгеній Миколайович
2. Сайко Олена Володимирівна
3. Сем`янів Емілія Ірадіонівна
4. Капак Віталій Михайлович
5. Савуляк Оксана Миронівна
6. Половко Степан Юрійович
7. Малахова Ольга Михайлівна
8. Шкрум Володимир Петрович
9. Вірста Луїза Іванівна
Івано-Франківська територіальна
організація партії
«Європейська Солідарність»
Пекарський Тарас Миколайович
1. Бородач Тарас Володимирович
2. Новосельський Тарас Васильович
3. Мацько Маря’на Данилівна
4. Партика Юрій Іванович
5. Пасішнюк Світлана Володимирівна
6. Андросова Тетяна Іванівна
7. Вінтоняк Роман Романович
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії «УДАР»
(Український демократичний Альянс
за Реформи) Віталія Кличка»
Кочержук Любомир Васильович
1. Свягла Володимир Федорович
2. Худецький Микола Степанович
3. Аннюк Михайло Михайлович
4. Боднар Надія Михайлівна
5. Марцинковська Тетяна Мартинівна
6. Стебеляк Денис Тарасович
7. Нагірна Надія Михайлівна
Івано-Франківська обласна організація
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Туєшин Олег Володимирович
1. Кащенко Ірина Григорівна
2. Гурмак Іван Миколайович
3. Мельниченко Віктор Андрійович
4. Угринчук Тарас Іваанович
5. Веприк Євдокія Степанівна
6. Гнідик Мирослав Степанович
7. Крицький Ярослав Васильович
8. Сметанюк Марія Михайлівна
9. Спасюк Валерій Миколайович
10. Мала Христина Тарасівна
Івано-Франківська обласна організація
Політичної партії «Правий сектор»
Котляров Віталій Валентинович
1. Вирстюк Андрій Васильович
2. Криволапов Євгеній Віталійович
3. Купчак Наталія Михайлівна
4. Бубняк Олег Вячеславович
5. Юрчило Надія Василівна
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії «За майбутнє»
Чуприна Володимир Степанович
1. Самелюк Олег Степанович
2. Огерук Роман Михайлович
3. Голинський Андрій Миколайович
4. Байдак Наталія Іванівна
5. Пліщук Оксана Миколаївна
6. Заяць Тарас Іванович
7. Борис Ігор Михайлович
8. Несимук Юлія Богданівна
9. Боднарук Іван Миколайович
10. Вольвин Ірина Михайлівна
Івано-Франківська регіональна
організація політичної партії
«ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»
Пасечник Тетяна Володимирівна
1. Михалків Мар’яна Ярославівна
2. Довганюк Ірина Володимирівна
3. Білоус Йосип Іванович
4. Гунда Тетяна Любомирівна
5. Осташук Олексій Дмитрович
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«Українська Галицька партія»
Бойчук Богдан Миколайович
1. Ціховський Теодор Дмитрович
2. Вишпольська Тетяна Володимирівна
3. Андрійович Ігор Васильович
4. Заяць Володимир Богданович
5. Романюк Соломія Тарасівна
6. Надвернюк Сергій Михайлович
7. Тиміцька Валентина Володимирівна
Івано-Франківська обласна
територіальна організація
політичної партії «ГОЛОС»
Капнін Ростислав Ігорович
1. Бобелюк Віталій Володимирович
2. Стасів Святослав Михайлович
3. Попадинець Володимир Васильович
4. Гордійчук Христина Василівна
5. Гуменяк Інеса Ігорівна
6. Попович Євген Петрович
Територіальний виборчий округ № 3
с. Гвізд – виборчі дільниці № 260500 (вул.Визвольна, вул.Д.Синяка: 1–100А, 102–102Б, 104, 106, 108–108А, 110–110А, 112–112А, 114, 116, 118–118А, 120, 122, 124–124А, 126А, 128–128А, 130–130А, 132, 134, 136, 138, 140, 142–142А, 144, 146, 148, 150, 152, 154–154А, 156–156А, 158, 160, 162, 164–164А, 166, 168–168А, 170–170А, 172, 174–174А, 176, 178, 180, 182–182А, 184–184А, 186–186А, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206–206А, 208, 210, 212, 214, 216, 218; вул.Івасюка, вул.І.Франка, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Новопроектна, вул.Підлісна, вул.Скарбова, вул.Сонячна, вул.Чорновола, вул.Шевченка); № 260501 (вул.Г.Мазепи, вул.Д.Синяка: 101, 103, 105, 107–107А, 109, 111, 113, 115–115А, 117, 119, 121–121А, 123–123А, 125, 127, 129, 131–131Б, 133–133А, 135, 137–137А, 139, 141, 143–143А, 145–145А, 147–147Б, 149, 151, 153, 155, 157, 159–159А, 161, 163, 165, 167, 169–169А, 171–171А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187–187А, 189–189А, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207–207А, 209, 211, 213, 215, 217–217А, 219–480; вул.Зелена, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Річна, вул.Садова, вул.Терешкової); с. Молодків – дільниця № 260513 (с. Молодків); с. Назавизів – дільниця № 260514 (с. Назавизів); с. Лісна Тарновиця – дільниця № 260511 (с. Лісна Тарновиця).
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«Об’єднання «САМОПОМІЧ»
Марцінковський Роман Анатолійович
1. Лабенський Геннадій Володимирович
2. Турів Василь Михайлович
3. Зіняк Юлія Мирославівна
4. Погоріленко Галина Михайлівна
5. Павлів Галина Мирославівна
6. Стебеляк Михайло Михайлович
7. Насадюк Іванна Миколаївна
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ
ОБ’ЄДНАННЯ «ПЛАТФОРМА ГРОМАД»
Гундяк Ярослав Володимирович
1. Турів Василь Федорович
2. Юрчило Марія Іванівна
3. Івасик Лілія Миколаївна
4. Кепещук Ярослав Васильович
5. Бабінська Марія Миколаївна
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«Громадський рух «Народний контроль»
Кузюк Василь Юрійович
1. Сладецький Сергій Володимирович
2. Гаврилюк Віталій Миколайович
3. Демидюк Ярослав Михайлович
4. Кузюк Оксана Миколаївна
5. Томащук Наталія Романівна
6. Томин Василь Антонович
7. Басюга Галина Федорівна
8. Кушнірчук Тарас Васильович
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
Вацик Роман Михайлович
1. Рубінський Михайло Михайлович
2. Остап`юк Юрій Васильович
3. Шеремет Олексій Олексійович
4. Ковків Елеонора Вадимівна
5. Гурмак Мар`яна Миколаївна
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Мажак Роман Павлович
1. Янцюк Назарій Васильович
2. Широкова Любов Миколаївна
3. Боднар Василь Ярославович
4. Микитюк Ганна Василівна
5. Муляр Віктор Анатолійович
6. Кепещук Оксана Василівна
7. Кисляк Василь Іванович
8. Остап`юк Людмила Михайлівна
Івано-Франківська територіальна
організація партії «Європейська Солідарність»
Пекарський Тарас Миколайович
1. Половко Василь Юрійович
2. Левицький Андрій Михайлович
3. Андрійович Олександра Василівна
4. Іванків Ярослава Василівна
5. Гаврищук Іванна Михайлівна
6. Гурмак Роман Миколайович
7. Романишин Мар`яна Василівна
8. Вірстюк Володимир Миколайович
Івано-Франківська обласна організація
Політичної партії «УДАР»
(Український демократичний Альянс
за Реформи) Віталія Кличка»
Кочержук Любомир Васильович
1. Томин Михайло Дмитрович
2. Волошинюк Василь Васильович
3. Насадюк Роман Іванович
4. Боднарук Ольга Василівна
5. Романюк Розалія Петрівна
6. Несторак Василь Васильович
7. Головчук Світлана Михайлівна
Івано-Франківська обласна організація
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Туєшин Олег Володимирович
1. Томин Андрій Іванович
2. Пицюк Вікторія Романівна
3. Нікольський Олександр Миколайович
4. Кисляк Катерина Василівна
5. Огерук Ярослав Васильович
6. Дунець Ірина Володимирівна
Івано-Франківська обласна організація
Політичної партії «Правий сектор»
Котляров Віталій Валентинович
1. Янко Василь Юрійович
2. Юрчило Андрій Васильович
3. Масевич Венера Леонтіівна
4. Янцюк Володимир Васильович
5. Томин Світлана Ярославівна
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії «За майбутнє»
Чуприна Володимир Степанович
1. Мандзюк Володимир Михайлович
2. Марковецька Марія Василівна
3. Глуханюк Назарій Ігорович
4. Гаврищук Катерина Ярославівна
5. Крук Лука Богданович
6. Пилип’юк Уляна Михайлівна
7. Микитюк Роман Федорович
8. Оринчук Ольга Ярославівна
9. Зеленчук Василь Васильович
Івано-Франківська регіональна
організація політичної партії
«ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»
Пасечник Тетяна Володимирівна
1. Огерук Любов Петрівна
2. Ковалюк Людмила Михайлівна
3. Бакота Ростислав Васильович
4. Градюк Іванна Ігорівна
5. Жмур Святослав Віталійович
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«Українська Галицька партія»
Бойчук Богдан Миколайович
1. Кріцак Дмитро Федорович
2. Григорук Богдана Михайлівна
3. Микульський Володимир Ігорович
4. Боднарук Уляна Михайлівна
5. Йосепчук Михайло Михайлович
Івано-Франківська обласна
територіальна організація
політичної партії «ГОЛОС»
Капнін Ростислав Ігорович
1. Шибістий Василь Олегович
2. Полюк Ольга Ярославівна
3. Семенишин Андрій Михайлович
4. Кравчук Тетяна Миколаївна
5. Гуменяк Олександра Богданівна
Територіальний виборчий округ № 4
с. Парище – дільниця № 260515 (с. Парище), с. Верхній Майдан – дільниця № 260496 (с. Верхній Майдан); с. Красна – дільниці № 260509 (вул.Гайова, вул.Лаз Горішній, вул.Лісова, вул.Незалежності, вул.Річкова: 1–14, 16–16А, 18, 20, 22; вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка: 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 188А–189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209–518); № 260510 (вул.Довбуша, вул.Лаз Долішній, вул.Левицького, вул.Лесі Українки, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Річкова: 15, 17, 19, 21, 23–73; вул.Садова, вул.Шевченка: 1–148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 543); с. Стримба – дільниця № 260531 (с. Стримба); с. Лоєва – дільниця № 260512 (с. Лоєва); с. Лісна Велесниця – дільниця № 260516 (с. Лісна Велесниця).
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«Об’єднання «САМОПОМІЧ»
Марцінковський Роман Анатолійович
1. Блок Андрій Володимирович
2. Гайдаш Василь Миколайович
3. Шимко Наталія Василівна
4. Свідрак Ярослав Юрійович
5. Жеревчук Оксана Петрівна
6. Приймак Михайло Дмитрович
7. Павлишин Світлана Михайлівна
8. Герелишин Василь Степанович
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ
«ПЛАТФОРМА ГРОМАД»
Гундяк Ярослав Володимирович
1. Андрейчук Руслан Васильович
2. Гнатюк Василь Петрович
3. Зьола Юрій Дмитрович
4. Гриценко Ганна Степанівна
5. Космірак Іванна Василівна
6. Чіх Богдан Васильович
7. Ковальчишин Дмитро Васильович
8. Білейчук Тарас Іванович
9. Соболь Наталія Михайлівна
10. Мельник Людмила Михайлівна
11. Гриняджук Богдан Антонович
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«Громадський рух «Народний контроль»
Кузюк Василь Юрійович
1. Гладиш Юрій Васильович
2. Коцько Володимир Федорович
3. Арич Богдан Михайлович
4. Нагорняк Наталія Михайлівна
5. Хащук Наталія Володимирівна
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
Вацик Роман Михайлович
1. Патроняк Олександра Михайлівна
2. Качеровська Оксана Михайлівна
3. Глинчак Василь Васильович
4. Огерук Ігор Тарасович
5. Йосипенко Андрій Олександрович
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Мажак Роман Павлович
1. Карманський Василь Іванович
2. Білоган Ігор Михайлович
3. Микитин Андрій Васильович
4. Гладиш Галина Степанівна
5. Гекманюк Богдана Романівна
6. Наливайко Дмитро Богданович
7. Кузьменко Марія Василівна
8. Пилип`як Іван Іванович
Івано-Франківська територіальна
організація партії «Європейська Солідарність»
Пекарський Тарас Миколайович
1. Зварич Ярослав Миколайович
2. Северилов Степан Вячеславович
3. Нагорняк Богдан Ярославович
4. Станкевич Оксана Іванівна
5. Угринюк Христина Миколаївна
6. Чіх Іван Миколайович
7. Микитин Галина Іванівна
8. Гнатюк Ігор Васильович
Івано-Франківська обласна організація
Політичної партії «УДАР»
(Український демократичний Альянс за
Реформи) Віталія Кличка»
Кочержук Любомир Васильович
1. Гурмак Назарій Іванович
2. Бойко Дмитро Михайлович
3. Климончук Володимир Богданович
4. Канюк Оксана Михайлівна
5. Івасюк Марія Володимирівна
Івано-Франківська обласна організація
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Туєшин Олег Володимирович
1. Штогрин Сергій Романович
2. Білоус Василь Михайлович
3. Дробаха Зеновія Володимирівна
4. Гошко Борис Ярославович
5. Типусяк Тетяна Володимирівна
6. Хопта Роман Михайлович
7. Паламарчук Галина Любомирівна
Івано-Франківська обласна організація
Політичної партії «Правий сектор»
Котляров Віталій Валентинович
1. Яворський Любомир Васильович
2. Нагорняк Богдан Миколайович
3. Зорій Мар’яна Василівна
4. Корнелюк Євгеній Володимирович
5. Юрчило Олександра Петрівна
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії «За майбутнє»
Чуприна Володимир Степанович
1. Дубіщак Любомир Адамович
2. Боднар Світлана Тарасівна
3. Остап’юк Наталія Михайлівна
4. Цюрак Світлана Богданівна
5. Карманський Михайло Дмитрович
6. Нагорняк Руслана Богданівна
Івано-Франківська регіональна
організація політичної партії
«ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»
Пасечник Тетяна Володимирівна
1. Дем’янів Іван Андрійович
2. Максим’юк Надія Петрівна
3. Юрчило Квітослава Станіславівна
4. Семенюк Кароліна Василівна
5. Коцько Денис Тарасович
Івано-Франківська обласна організація
політичної партії
«Українська Галицька партія»
Бойчук Богдан Миколайович
1. Попович Дмитро Степанович
2. Козубаль Світлана Михайлівна
3. Нагорняк Михайло Іванович
4. Токарук Ганна Іванівна
5. Григоренко Олександр Іванович
Івано-Франківська обласна
територіальна організація
політичної партії «ГОЛОС»
Капнін Ростислав Ігорович
1. Юрчиляк Володимир Дмитрович
2. Атамась Наталія Романівна
3. Гунда Тарас Юрійович
4. Семенюк Петро Миколайович
5. Ковальова Світлана Іванівна
Голова Надвірнянської
міської територіальної виборчої комісії
Ярослав ЛЕСЮК.
Секретар Надвірнянської
міської територіальної виборчої комісії
Оксана ЧЕРНЕЦЬКА.