Газета по-надвірнянськи
 

Жінки – за майбутнє!

9 жовтня 2020, 11:24 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 139 переглядів

Тетяна Пришляк, кандидатка у депутати Івано-Франківської обласної ради у виборчому окрузі № 7 від Надвірнянщини та Яремчанщини

- «Працю для майбутнього вважаю справою у сто разів важливішою, аніж усе, що можна зробити для теперішньої хвилини», – століття тому про це писав митрополит Андрей Шептицький. Я переконана, що ми, як нація, зобов’язані зростати і духовно, і економічно.

Тому вирішила і йду в депутати. Балотуюсь від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

120824989_1934116143420472_

Довкола є багато зневірених та розчарованих людей, яким потрібно дати НАДІЮ. Наші відповідальні та активні громадяни не мають перебувати у внутрішній еміграції у власній країні. З чого почати?

- Залучення інвестицій, у тому числі, іноземних. Створення робочих місць. Відкриття крафтового виробництва та маленьких міні-підприємств, де всі жителі громади розуміють, що «свій до свого – по своє». Але тут потрібен комплексний підхід. Тому іншого варіанта, як йти у представницьку владу, щоб змінювати життя Прикарпаття, брати на себе відповідальність і робити конкретні справи, не бачу.

Залишаймось на зв’язку. І пам’ятаймо, що наше майбутнє – у наших руках!

Лідія Яцюк, кандидатка у депутати Надвірнянської міської ради

- Я дружина, мама двох дітей, держслужбовець, творча людина і просто жінка, котра для себе прийняла тверде рішення – балотуватись у депутати Надвірнянської міської ради. Чому? Тому, що маю певний професійний і життєвий досвід. Здобула дві вищі освіти, за спеціальністю я бухгалтер, економіст, фахівець у сфері трудових відносин, умов праці. Знаю, як треба вести господарську діяльність, щоб можна отримувати прибуток та наповнювати місцевий бюджет. Працюючи в управлінні соціального захисту населення Надвірнянської РДА на різних посадах, зокрема, і керівника відділу, не зі слів знаю про проблеми наших соціально незахищених краян, працівників різних галузей, права котрих порушують на їхніх робочих місцях. Крім того, я координатор і відповідальна особа у районі зі встановлення статусу особам, які постраждали від торгівлі людьми. І моїм основним завданням спільно зі всіма службами взаємодії є протистояти цьому ганебному явищу та попередити такі випадки. У разі виявлення таких осіб ми надаємо кваліфіковану допомогу відповідно до потреб постраждалих згідно з чинним законодавством.

120851941_769020620328810_1

Моя мета – зміни на краще у громаді, в якій живу я і моя сім’я. Це покращення фінансового добробуту краю і піднесення культурних цінностей, можливість ставати європейським містом зі своєю історичною й мистецькою спадщиною. Це – розвиток зеленого туризму, ініціювання участі у грандах та проєктах і залучення додаткових інвестицій. Я готова брати на себе відповідальність за прийняття важливих рішень для створення сильної, прогресивної та багатої громади. Я – за майбутнє!

Марія Марковецька, кандидатка у депутати Надвірнянської міської ради

- Я в місцевому самоврядуванні 10 років. Саме стільки часу є Ліснотарновицьким сільським головою. За час мого керівництва реалізувала багато пунктів передвиборчої програми: освітлення усіх вулиць, ремонт комунальних доріг, асфальтування вул. Січових Стрільців та Грушевського, упорядкування та огородження місцевого кладовища. За цей час поміняли вікна у Будинку культури й адмінбудинку сільської ради, зробили ремонти й опалення приміщення. Але залишаються завдання, які не виконала через брак фінансування. Тому вважаю своїм наступним етапом роботи: добудову дитячого садка, встановлення стадіону зі штучним покриттям, ремонт доріг обласного значення Лісна Тарновиця – Тлумач та Назавизів -Тисмениця, які у вкрай незадовільному стані!

121002579_259112558768910_1

Чому йду в депутати? Бо наш населений пункт не мав свого обласного і районного обранця у цій каденції і важко доводилося захищати інтереси своєї громади. Я йду відстоювати своє село. Ви думаєте, легко було потрапити у Надвірнянську ОТГ? Ні, нас зразу не хотіли. Люди на зборах села проголосували за приєднання до районного центру. Ми спільно зі своїми сусідами з с.Красна добре наїздилися до області, щоб об’єднатися з Надвірною. У районі і місті постійно питали: а що у вас є, щоб ми вас брали? Надворі ХХІ століття – і ніяк не віриться, що демократія ще дуже далеко. У Лісній Тарновиці – 1800 жителів, і вони гідні жити достойно!

Чому закликаю віддати голос за мене? Йду від політичної партії «За майбутнє». А це слово вселяє віру. Думаю, що ця команда обраних буде сильнішою і дієвішою, і зміни на краще відбудуться.

Руслана Нагорняк, кандидатка у депутати Надвірнянської районної ради та Надвірнянської міської ради

- Я, вчителька української мови та літератури Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст., майже 20 років присвятила школі, крім того, багатолітня керівниця народного аматорського драматичного колективу. Моє професійне кредо: «Учитись важко, а учить ще важче, але не можеш зупинятись ти. Як дітям віддаси усе найкраще – сама сягнеш нової висоти». Для мене настав той час, щоб рухатися далі і досягати нових вершин у політичній та громадській діяльності. Я вже маю досвід роботи депутатом сільської ради. А 2020-ий рік ще більше доказав, як важливо бути на своєму місці і знати свою роботу. У червні наше село, як і багато інших населених пунктів Прикарпаття, постраждало від повені, доводиться захищати його інтереси. Першочерговим питанням для Красної є відбудова пошкодженого моста та ремонт дороги. А наступним – відновлення роботи Будинку культури, який не працює 4 роки. У селі понад три тисячі жителів, є садочок «Дзвіночок», школа, в якій навчаються 420 учнів, а Будинок культури не функціонує. Я на всіх сесіях про це кричу.

120880747_2738351046387582_

Дивлюся на нові дороги. Лідер партії «За майбутнє» Івано-Франківщини Олександр Шевченко – успішний, багато зробив для нашої області. Я прагну змін, тому доєдналася до цієї команди. Вона веде за собою і молодих, і досвідчених. І я з ними!

Наталія Байдак, кандидатка у депутати Надвірнянської районної ради та Надвірнянської міської ради

- Я була депутатом Надвірнянської міської ради дві каденції і готова продовжувати цю справу. Що для мене головне? Реформа освіти говорить про те, що у нас мають бути великі опорні школи. Я мрію, щоб у Надвірній заснували такий новий навчальний заклад з християнським і естетичним спрямуванням, як, до прикладу, школа св. Василія Великого у Франківську чи Климентія Шептицького – у Львові. Бо зараз світ диктує свої умови, а для мене цінність – традиція родини і культурний спадок. Це, звісно, великий проєкт – і я хочу його відстояти.

120824958_1053937855109760_

Наступне, я – директор будинку культури «Нафтовик» НГВУ «Надвірнанафтогаз», керівник народного аматорського камерного хору «Феліціо», головний хормейстер Івано-Франківського національного драмтеатру. І як працівниця культурної сфери можу сказати: у цій галузі – величезна криза. Ми за останні роки втратили більше, ніж за будь-який інший період. І не у всьому винен «верх», байдужість на місцях теж далася взнаки. У нашому районі геніальні колективи!Я хочу повернути обмін досвідом – концертні поїздки від школи – до школи, від села – до села, від столиці – до глибинки. Також втілити сучасні мистецькі проєкти, які би привернули увагу до історичних об’єктів. Культура для мене – найважливіший пласт, який треба рятувати, бо від неї залежить майбутнє!

Віталія

ВАСИЛЬЧУК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!