Газета по-надвірнянськи
 

ЗВЕРНЕННЯ ОЛЕКСАНДРА ШЕВЧЕНКА ДО ВИБОРЦІВ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ

16 жовтня 2020, 17:24 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 340 переглядів

Друзі!

Усі ми прагнемо щасливого життя для наших родин, гідного Майбутнього для України!

Від Вашого рішення під час виборів місцевих рад 25 жовтня залежить все!

Наша команда «За Майбутнє» закликає вас, Друзі, довірити нам всю повноту влади на Прикарпатті! Ми готові взяти повну відповідальність за розвиток Івано-Франківщини!

Ми просимо Вашої довіри та підтримки як партії «За Майбутнє», так і всіх наших кандидатів у всі місцеві ради! Нам потрібні повноваження. І ми скористаємося ними з честю та відповідальністю, – зробимо, на перший погляд, неможливе!

ОШ

Наша команда бере на себе зобов’язання та відповідально гарантує, що протягом трьох років будуть капітально відремонтовані всі дороги до кожного села Івано-Франківщини!

Ми допоможемо створити детальні плани розвитку кожної об’єднаної територіальної громади та всього Прикарпаття. Такі плани забезпечать розуміння, які саме галузі розвивати на своїх територіях з максимальною ефективністю для громад, які проекти пропонувати для інвестицій та створення робочих місць з найвищими зарплатами.

На Прикарпаття приїде безліч туристів з цілого світу, підприємці створять протягом невеликого періоду часу багато робочих місць, що забезпечить передумови для працевлаштування наших громадян саме у нашій країні. З’являться стимули і мотивація нашим співгромадянам повернутись в Україну з-за кордону!

Будуть створені передумови для соціально-економічного захисту пенсіонерів, ветеранів та бюджетників.

Ми, команда « За Майбутнє», розуміємо свою велику відповідальність! Часу чекати, доки хтось за нас щось зробить, більше немає. Наша робота щодо відновлення доріг Прикарпаття та залучення інвестицій у туристичну галузь підтверджують нашу спроможність до створення передумов значного економічного зросту як в цілому Прикарпаття, так і кожної конкретної громади зокрема!

Друзі, Ваша переважна підтримка нашої команди призведе до перемоги здорового глузду і покаже всій Україні, що вибір команди «За Майбутнє» зробив з Прикарпаття українського лідера економічного розвитку та добробуту громадян!

Щиро віримо у Вашу підтримку та зробимо все, щоб Ви були задоволені нашою роботою!

Ви зможете змінити все на краще, Друзі! Бо Ви і є Майбутнє України!

 

З повагою

від імені команди

«За Майбутнє»

цілого Прикарпаття,

Олександр Шевченко.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!