Газета по-надвірнянськи
 

Дистанційно подавайте заяви на оплату лікарняних

20 листопада 2020, 11:33 | Рубрика: До відома краян, Соціальне Версія для друку Версія для друку 6,446 переглядів

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Надвірнянське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області (УВД ФССУ) наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

Охоплення електронним документообігом по заявах-розрахунках, на підставі яких ФССУ здійснює фінансування матеріального забезпечення, сьогодні сягає вже понад 70 відсотків.

Для подання до Надвірнянського відділення УВД ФССУ в області електронних документів, зокрема, заяв-розрахунків на виплату допомог працівникам, страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділенням відповідний договір. Клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення для створення та подання електронних документів роботодавець обирає самостійно.

Дія договору поширюється на заяву-розрахунок і повідомлення про виплату коштів застрахованим особам за формами згідно із Порядком фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності й окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженим постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 12.

Подання електронних документів надає страхувальнику право не подавати їх на паперових носіях. У разі подання документа в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису роздрукована заява-розрахунок разом із наданими застрахованими особами документами, на підставі яких призначали окремі виплати та матеріальне забезпечення, зберігається у страхувальника.

Нагадаємо, фінансування матеріального забезпечення, у т. ч. допомоги з тимчасової втрати працездатності (оплата за лікарняними, зокрема, і по ізоляції від COVID-19), допомоги по вагітності та пологах, здійснює Фонд на підставі прийнятої від роботодавця заяви-розрахунку.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!

Тел. для довідок: 2-23-43, 2-91-16; 2-92-65.

Тетяна НИКОЛАЙЧУК,

начальник Надвірнянського відділення УВД ФССУ в області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!