Газета по-надвірнянськи
 

Ланчинська ОТГ отримала новий автогрейдер для обслуговування доріг

13 листопада 2020, 12:36 | Рубрика: Акцент, Самоврядування Версія для друку Версія для друку 60 переглядів

Ланчинська об`єднана тергромада цього тижня у рамках співпраці з Програмою DOBRE отримала грейдер. За його урочистою миттю стоїть надзвичайно трудомісткий процес, старання багатьох людей. Керівництво громади, фахівці та експерти приймали оперативні рішення та вживали заходів щодо організації процесу реалізації проєкту «Підвищення якості доріг місцевого значення та безпеки на дорозі шляхом придбання спецтехніки (автогрейдера) та облаштування тротуарів до основних закладів соціальної сфери».

грейдер

Робота розпочалася ще у 2019 році створенням робочої групи з розробки важливого документу – Плану покращення надання послуги з утримання доріг Ланчинської ОТГ (SDIP) на 2019-2022 роки.

Згадану послугу обрали не просто так. У рамках розробки Стратегії розвитку громади, незалежні експерти провели соціологічне дослідження стану громади, зокрема склали перелік її проблемних послуг. Саме проблема якості та обслуговування доріг всієї громади виявилася найболючішою та проблемною послугою. Проблему прийняли у роботу і для її вирішення створили робочу группу, протягом 2-х місяців провели 6 окремих засідань, на яких послугу з утримання та обслуговування доріг розглянули із максимально із можливих аспектів. Найголовніше – напрацювали 14 проектів, реалізувавши які можна суттєво покращити якість проблемної послуги та підвищити задоволеність нею жителів.

Нинішній рік приніс громаді випробування повінню та завдавши значних пошкоджень стану дорожньої інфраструктури. Проте всебічна робота та допомога сприяють поверненню до планів роботи, які розроблені, щоб у будь-якому разі досягнути бажаних результатів. У рамках співпраці громади та Програми DOBRE при залученні коштів обласного бюджету ( в рамках перемоги громади у конкурсі обласних проектів місцевого розвитку, про що оголошено торік у грудні ) у ході реалізації проектів з покращення послуги утримання та обслуговування доріг місцевого значення і був переданий у користування громади згаданий грейдер, що закуплений Програмою. Внеском громади у цьому проекті є проведений ремонт та облаштування тротуарів у селищі Ланчин, а також пізніше облаштування тротуарів у населених пунктах, що входять до складу громади та ремонт доріг.

Загальна вартість коштів, реалізованих у рамках кількох проектів з Плану покращення надання послуги з утримання доріг Ланчинської ОТГ(SDIP) на 2019-2022роки станом на першу декаду листопада – майже 3 млн гривень. Проте сам План розрахований на 4 роки. Ланчинська громада щиро дякує всім задіяним у цій роботі – всьому складу робочої групи з розробки Плану покращення послуги,обласній раді, працівникам селищної ради та особливо експертам та спеціалістам Програми DOBRE за допомогу та віру в громаду. Щира подяка USAID, адже придбання грейдера, як партнера Програми DOBRE, стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Зазначимо, що Ланчинська об’єднана територіальна громада є почесним партнером програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) відповідно до протоколу про співробітництво, інформує Ланчинська ОТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!