Газета по-надвірнянськи
 

«Надвірнянський кар`єр Карпати» – сумлінний платник податків

27 листопада 2020, 12:09 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 815 переглядів

Днями відбулось урочисте нагородження переможців регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2019». Начальник Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Ірина Столярик та голова територіального відділення громадської організації «Асоціація платників податків України» в області Ігор Вінтонюк вручили дипломи кращим платникам податків Івано-Франківщини.

карєр

У серпні ц. р. провели перший тур Рейтингу, в якому підприємства оцінювали за такими критеріями, як співвідношення суми сплаченого податку на прибуток до отриманих доходів, повнота та своєчасність сплати податків і зборів, середня заробітна плата по підприємству, кількість робочих місць тощо. За результатами відбору в Івано-Франківщині переможцями у чотирьох номінаціях стали 6 підприємств, які у 2019 році сплатили 305 млн. грн.. податків і зборів, створили майже 600 робочих місць, витратили на благодійні та соціальні програми понад 1 млн. грн.

  • Зокрема, у номінації «Сумлінний платник податків у галузі промисловості» (Добувна промисловість і розроблення кар’єрів) нагородили ТДВ «Надвірнянський кар’єр-Карпати» (середнє підприємство).

Ірина Столярик зазначила, що податкова служба налаштована на подальше налагодження партнерських стосунків з такими підприємствами. Висловила вдячність за вчасно і сповна сплачені податки, які в подальшому дозволяють забезпечувати соціальну сферу, розвивати Прикарпаття та країну в цілому, і наголосила, що створення комфортних умов роботи для платників податків – одне з головних наших завдань.

Нагадаємо, Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків», започаткований Асоціацією платників податків України та проводиться щорічно з 2011 року. Основна мета – створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом, популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу та відзначення кращих здобутків платників податків, за інформацією Надвірнянської РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!