- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Наша безпека – у власних руках

Posted By Модератор On 06.11.2020 @ 15:57 In Новини | No Comments

Про це наголосила лікар-епідеміолог відділення організації епідеміологічних досліджень Надвірнянської міськрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Іванна Болотова.

Як поінформувала фахівець, за станом на вчора, 5 листопада н. р., у Надвірнянщині 1040 краян хворіють на COVID-19, підтверджений ПЛР-тестами; ще 391 тест – негативний. 26 жителів нашого району не змогли, на жаль, подолати коронавірусну інфекцію і померли. Співчуваємо.

За словами Іванни Болотової, зараз на пандемічний коронавірус нездужають люди різного віку і різного соціального статусу. Тому дуже важливо кожному дотримуватись усіх карантинних вимог, берегти здоров`я своє, близьких і оточуючих.

Щодо посилення карантину чи введення локдауну вихідного дня, коли саме в суботу і неділю карантинні умови можуть стати жорсткішими, то це має вирішити нині, у п’ятницю, 6 листопада, урядова комісія, зазначила лікар-епідеміолог Надвірнянської МРФ ДУ «ІФ ОЛЦ МОЗ України».

Наш кор.

***

2 листопада розпочав роботу всеукраїнський контакт-центр Міністерства охорони здоров`я з протидії коронавірусній хворобі. Щоб отримати вичерпну інформацію, яка стосується лікування та діагностики COVID-19, варто зателефонувати за номером 0-800-60-20-19. Дзвінки на цей номер безкоштовні. Консультації надають цілодобово.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/11/nasha-bezpeka-u-vlasnyh-rukah/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.