Газета по-надвірнянськи
 

Наші юні митці перемогли у «Битві жанрів»

13 листопада 2020, 11:43 | Рубрика: Творчість Версія для друку Версія для друку 966 переглядів

Колектив Надвірнянської дитячої художньої школи, який очолює досвідчений керівник Жанна Бондаренко, не припиняє творчої активності, незважаючи на коронавірусні виклики. І викладачі, і вихованці адаптувалися до карантинних умов й удосконалюють свою майстерність. Ще одним підтвердженням цьому став нещодавній Всеукраїнський дистанційний конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва під промовистою назвою «Битва жанрів – ART».

Мета конкурсу – популяризація дитячої та юнацької творчості в Україні; розвиток і підвищення майстерності учасників конкурсу; прагнення до досягнення високих результатів у діяльності, у т.ч. викладацької; виявлення кращих й оригінальних особистостей. Учасникам не окреслювали конкретну тематику, як і техніку виконання. Серед критеріїв оцінювання – творча індивідуальність і майстерність автора, володіння прийомами композиції, оригінальність задуму і виконання.

Із цими вимогами успішно впорались юні митці Надвірнянщини. Зокрема, призові місця здобули вихованки викладача Марії Гордійчук. Під її керівництвом Марія Лукань виконала художній виріб із сіна «Сова» і стала лауреатом, отримавши диплом І ст. у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» у віковій категорії «Юніори». У цій же номінації диплому ІІ ст. удостоєна Олександра Ярощук. А в номінації «Графічне мистецтво» диплом ІІ ст. у Діани Демницької. Вихованка Олії Князєвої Катерина Мільчевська посіла також друге місце у конкурсі.

Перемоги ці дуже престижні, адже оцінювали роботи висококваліфіковані фахівці у галузі культури, образотворчого мистецтва, заслужені працівники культури України, члени Національної спілки майстрів народного мистецтва.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!