Газета по-надвірнянськи
 

Переріслянська сільська територіальна виборча комісія Надвірнянського району Івано-Франківської області ПОСТАНОВА № 35 від 30.10.2020 року с. Перерісль Про визнання голови обраним за результатами голосування з виборів Переріслянського сільського голови Надвірнянського району Івано-Франківської області

6 листопада 2020, 16:06 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 476 переглядів

Територіальна виборча комісія з відповідних виборів визнає обраним кандидатом на посаду Переріслянського сільського голови, який за результатами голосування виборців у відповідному єдиному одномандатному виборчому окрузі отримав найбільшу порівняно з іншими кандидатами, зареєстрованими у тому самому окрузі, кількість голосів виборців.

На підставі протоколу Переріслянської сільської територіальної виборчої комісії Надвірнянського району Івано-Франківської області «Про результати голосування з виборів Переріслянського сільського голови Надвірнянського району Івано-Франківської області» та керуючись ст. 269 Виборчого кодексу України Переріслянська сільська територіальна виборча комісія постановляє:

1. Визнати обраним головою Переріслянської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області за результатами голосування: Молдавчука Володимира Івановича.

2. Цю постанову з додатком оприлюднити у засобах масової інформації і вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни й у порядку, визначеному частиною 4 статті 37 Виборчого кодексу України.

Голова Переріслянської сільської ТВК Р. М. Павлечко.

Секретар Переріслянської сільської ТВК О. О. Балабан.

***

Молдавчук Володимир Іванович, 4.10.1972 р. н., українець, освіта вища, безпартійний, працівник профспілки; місце роботи – первинна профспілкова організація НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта»; проживає у с. Перерісль; суб`єкт висування – самовисування.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!