Газета по-надвірнянськи
 

Реалізація проєкту

27 листопада 2020, 12:00 | Рубрика: Конкурси-Проекти-Форуми Версія для друку Версія для друку 9,939 переглядів

Івано-Франківська міська рада у партнерстві з ГО «Благодійний фонд «Тепле місто» (Україна), м. Бая-Маре (Румунія), м. Ньїредьгаза (Угорщина), м. Міхаловце (Словаччина) та 7 містами України, серед яких і м. Надвірна, реалізовує проєкт «Транскордонна зелена транспортна мережа», впроваджується у рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, що фінансує Європейський Союз.

18 листопада у Надвірнянській міській раді відбувся один з освітніх заходів згаданого проєкту за участі в. о. Надвірнянського міського голови Тараса Пекарського, представників апарату та депутатського корпусу міської ради. Обговорили питання сталої мобільності та її впливу на майбутню транспортну інфраструктуру міста. Презентував досвід європейських країн і міста Івано-Франківськ Мирослав Федорків, начальник управління комунальної політики Івано-Франківської міської ради.

У рамках цього проекту у Надвірній уже встановили електрозаправку на вул. Мазепи. Найближчим часом її підключать до мережі електропостачання та проведуть благоустрій території біля електрозаправки, інформує сайт Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!