Газета по-надвірнянськи
 

Віталій Федорів звільнений з посади голови Івано-Франківської ОДА

13 листопада 2020, 12:42 | Рубрика: Акцент, Влада Версія для друку Версія для друку 2,637 переглядів

Президент України Володимир Зеленський своїм Указом від 5 листопада ц. р. звільнив ФЕДОРІВА Віталія Васильовича з посади голови Івано-Франківської ОДА згідно з поданою ним заявою, повідомляє сайт Офісу Президента України.

Нагадаємо, днями раніше Віталій Федорів захворів на коронавірусну інфекцію: «Дійшла черга і до мене – отримав позитивний результат ПЛР-тесту. Самопочуття задовільне, лікуюся дома під постійним контролем сімейного лікаря. Черговий раз закликаю всіх користуватися засобами індивідуального захисту та дотримуватися карантинних правил. Будьте здорові!», повідомив він на своїй сторінці у FB.

Марія Савка – т. в. о. голови Івано-Франківської ОДА

Президент України Володимир Зеленський своїм Указом від 9 листопада призначив САВКУ Марію Володимирівну тимчасово виконувати обов’язки голови Івано-Франківської облдержадміністрації.

***

Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків повідомив 11 листопада в програмі «Гість студії» на ТРК 3-Студія, що планує запросити Віталія Федоріва на посаду заступника Івано-Франківського міського голови з питань діяльності ОТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!