Газета по-надвірнянськи
 

Андрій Бойчук призначений головою Івано-Франківської ОДА

30 грудня 2020, 13:25 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 121 переглядів

Згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського № 585/2020, підписаного 24 грудня ц. р., головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації призначено Андрія Михайловича Бойчука.

Боротьба з COVID-19, децентралізація та постійна комунікація з громадами, «Велике будівництво» – найперші пріоритети його роботи.

Про це він заявив 28 грудня ц. р. під час онлайн-наради із керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, головами райдержадміністрацій, територіальних громад і представниками громадських організацій Прикарпаття під час його представлення.

Привітав нового очільника Івано-Франківщини голова обласної ради Олександр Сич. Він побажав Андрію Бойчуку успішної роботи на благо Прикарпаття.

Своє чергою новопризначений голова обласної державної адміністрації подякував за виявлену довіру у керівництві областю та окреслив основні напрямки своєї роботи.

«Стратегічний розвиток Прикарпаття стане пріоритетом у моїй діяльності на посаді голови обласної державної адміністрації. Це, зокрема, стосується завершення реформи децентралізації влади, реалізації Національної програми «Велике будівництво», налагодження транспортного сполучення області з іншими регіонами, а саме, продовження будівництва автодоріг та мостів», – наголосив Андрій Бойчук.

Очільник Івано-Франківщини також зосередив увагу на забезпеченості закладів охорони здоров’я кисневими концентраторами та консолідації всіх зусиль задля боротьби із коронавірусом. Наголошувалося, що задля вирішення ряду проблемних питань в області слід налагодити конструктивну взаємодію між усіма рівнями влади, бізнес-середовищем та територіальними громадами. Саме тісна комунікація, на переконання Андрія Бойчука, допоможе розкрити потенціал області, залучити інвестиції, призупинити відтік кваліфікованих кадрів за кордон, інформує сайт Івано-Франківської ОДА.

Довідка. Андрій Бойчук народився у 1976 році в м. Івано-Франківську. У 2000-му закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу (інженер-механік). Працював у структурах з обслуговування магістральних газопроводів. Із 2010-го обіймав різні посади у компанії «Укртрансгаз». У 2014-2015 роках – директор Департаменту з питань функціонування та реформування нафтогазового сектору Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, повідомляє сайт «Офіс Президента України».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!