- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Ансамбль «Ластівка» отримав диплом міжнародного онлайн-конкурсу «World Art Games»

Posted By Модератор On 11.12.2020 @ 11:44 In Акцент,Конкурси-Проекти-Форуми,Творчість | No Comments

На своїй сторінці у FB Уляна Процик поділилася чудовою новиною, що під її керівництвом вокальний ансамбль «Ластівка» Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 у номінації «Вокал» став лауреатом І премії міжнародного дистанційного фестивалю «World Art Games», набравши 93 бали зі 100. Вони виграли 25 відсотків знижки на участь у наступному іспанському конкурсі, який відбудеться у травні 2021 року.

ластівка [1]

Закордонне поважне журі високо оцінило виступ українських учасників, зокрема, відмітили чистоту інтонування, приємні тембри голосів і співзвуччя ансамблю. Приємно, що новостворений склад «Ластівки», а це учні 6-11 класу, продовжує традиції попереднього однойменного колективу.

Онлайн-конкурс проводили у 4 жанрах: хореографічний, інструментальний, вокальний та оригінальний (колективи та солісти у різних вікових категоріях – менше 10 та старше 25 років).

«World Art Games» – не просто дистанційний конкурс, який організувала Іспанія і триває протягом грудня 2020 р. Це – можливість бути побаченими і почутими представниками продюсерських центрів по всій Європі, власниками і директорами шкіл, коледжів і університетів, які видають гранти на навчання в європейські освітні заклади. А також це шанс бути оціненим всесвітньо визнаними членами журі, професіоналами і відомими артистами, педагогами, музичними та хореографічними тренерами. Можливість отримати гідні Європейські нагороди від провідного фестивально-конкурсного оргкомітету Fiestalonia Milenio, що працює під егідою понад тридцяти міжнародних організацій. Конкурс підтримують міністерства культури і туризму більш ніж 20-ти країн світу.

Вітаємо із дебютом «Ластівку» та бажаємо натхнення на творчій ниві колективу та його невтомному керівнику Уляні Процик.

Наш кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/12/ansambl-lastivka-otrymav-dyplom-mizhnarodnoho-onlajn-konkursu-world-art-games/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/ластівка.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.