Газета по-надвірнянськи
 

Діти пишуть листа до Миколая

18 грудня 2020, 12:36 | Рубрика: Суспільство Версія для друку Версія для друку 42 переглядів

На великому білому аркуші написані щирі прохання від моїх фитьківських гуртківців до Святого Миколая про наших воїнів, які оберігають рідну землю на сході країни.

діти

У коробках акуратно і дбайливо складені дари для хлопців та, найголовніше, Ангелики – створені дитячими руками у сільському клубі після уроків. Готували виступ до свята Миколая. Було гамірно і весело. А нині – тиша! Діти пишуть великого листа до воїнів на схід України. Підходять до аркуша по одному, де залишають своє прохання Святому Миколаю і вірять, що Він передасть і виконає його – там…, де йде війна.

Згадую, як весело проходило свято Миколая у нашій школі… Ні-ні, воно і тепер є, але настав такий час, що наші діти сприймають його якось особливо, по-дорослому. Забули про забаганки, розуміють складність часу, радіють тому, на що спроможні батьки, надіються, що, коли виростуть, то наша Україна прийме їх як мама, а не відправить до далекого чужого краю на заробітки. І заколядує Миколаєві вся родина: батько, мама, сестричка, брат. Не писатимуть вони листа до Миколая, щоб мама приїхала на свято: вони не хочуть ніякого подарунка – лише б мамині руки пригорнули дочку, сина до грудей своїх материнських. Діти потребують батьківської опіки, братової щирої розмови, сестринської підтримки, а зараз і миру на рідній землі…

діти2

Так-так… ні солодощів, ні інших подарунків діти не просять. Тому Святий Миколаю, вислухай їхні прохання, зроби цих дітей у свою чарівну ніч щасливими! Подаруй їм казкові сни, в яких вся родина разом святкуватиме Твій День!

Діти пишуть листа… Схилилась над аркушем і я…, може, і моє прохання здійсниться: закінчиться війна; повернуться під рідну стріху з чужини наші рідні; оживуть покинуті домівки; почується колискова матері; заплаче або засміється мале дитинча у колисці…

Святий Миколаю, почуй наші прохання! Молися до Бога, щоб наші бажання якнайскоріше здійснилися! Ми віримо у Тебе, віримо у Божу ласку, яка нам усім завжди допомагає!

А ще мої маленькі «Зерняточка» хочуть привітати з Днем Ангела, з днем народження та з ювілейною датою пароха села Фитькова отця Миколу ГРИГОРУКА.

Він у нашому селі давно, як Святий Миколай, розносить зі своїми «еммануїлівцями» подарунки для одиноких, перестарілих та діточок до шести років.

Ніч перед Святим Миколаєм у нашому селі чарівна. По всіх вулицях дзвонять дзвоники у руках Ангелів – це сповіщання, що Святий Чудотворець наближається до оселі.

Прийміть і від нас, фитьківчан, щирі вітання у День Святого Миколая, отче Миколо Григорук та всі, котрі носять таке святе і достойне ім`я – Микола!

У цей святковий і чарівний День

Бажаємо Вам Божої ласки, квітів та пісень,

Від друзів – щирих привітань,

Від зірок – здійснення бажань,

Від сонця – світла і тепла.

Благословення Божого,

Щоб доля щедрою була,

І не спинити часу лік –

Нехай щастить Вам довгий вік!

З повагою, щирістю і вірою

дитячий колектив «ЗЕРНЯТКО» Фитьківського сільського клубу та його керівник Оксана ІВАСИК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!