Газета по-надвірнянськи
 

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час Новорічних і Різдвяних свят

30 грудня 2020, 12:55 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 31 переглядів

Наближаються Новорічні та Різдвяні свята. Нагадуємо усім про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки при встановленні новорічної ялинки й організації святкування в усіх закладах Надвірнянщини. Найменша необережність, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні електрогірлянди або застосуванні джерел відкритого вогню (свічок), розпалювання бенгальських вогнів у приміщеннях, де встановлена ялинка, можуть спричинити пожежу.

Використовувати джерела відкритого вогню у приміщеннях, де встановлена Новорічна ялинка й проводять святкові заходи – заборонено! Не можна включати до програми виступів номери з використанням петард, феєрверків, різноманітних вогневих ефектів.

Заборонено встановлювати ялинки у проходах, біля виходів, на шляхах евакуації людей. У разі використання електричної освітлювальної мережі без понижувального трансформатора на ялинці застосовуйте тільки гірлянди з послідовним увімкненням лампочок напругою до 12 Ват, потужність яких не повинна перевищувати 25 Вт. Електропроводка до лампочок ялинкової ілюмінації повинна бути виконана гнучкими проводами з мідними жилами, під`єднання гірлянд до мережі належить виконувати тільки за допомогою штепсельних з`єднань. Нерідко ялинки прикрашають легкозаймистими іграшками, зробленими з паперу, вати, целулоїду тощо, а це значно ускладнює пожежонебезпечну ситуацію.

Батькам, вихователям, вчителям – під час проведення Новорічних ранків бути особливо відповідальними, уважними й організованими, не застосовувати для ілюмінації ялинки свічки, «бенгальські вогні», не одягати дітей у костюми з легкозаймистих матеріалів.

Наполегливо рекомендуємо під час проведення Новорічних свят у приміщеннях, де влаштовують новорічні ялинки, уникати великої кількості дітей, не запалювати «бенгальські вогні» і не користуватися хлопавками, піротехнічною продукцією біля ялинки, не дозволяти дітям самостійно використовувати піротехнічні засоби. При виникненні пожежі негайно викликайте службу порятунку за телефоном 101.

Андрій МОЧЕРНЯК,

начальник Надвірнянського

райвідділу УДСНС в області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!