Газета по-надвірнянськи
 

Друга сесія обласної ради 8-го скликання

30 грудня 2020, 13:24 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 116 переглядів

Минулої середи, 23 грудня ц. р., відбулася друга сесія Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання. На початку засідання пластуни передали Вифлеємський вогонь миру керівникам та депутатам обласної ради.

За рекомендацією президії та депутатів обласної ради до порядку денного сесійного засідання включено 55 питань. Розгляд проєктів рішень розпочався з обговорення і затвердження Регламенту обласної ради 8-го демократичного скликання та Положення про постійні і тимчасові комісії обласної ради. Опісля депутати заслухали інформацію про поточну ситуацію та стан боротьби із захворюваністю на COVID-19 в області і схвалили два звернення обласної ради до центральних органів публічної влади. Вони стосувалися фінансування коштів із резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року на Прикарпатті, та щодо сприяння Уповноваженому із захисту державної мови у здійсненні контролю за виконанням Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Ключовим питанням порядку денного пленарного засідання стало затвердження головного фінансового документу Івано-Франківщини на 2021 рік. Загальний ресурс обласного бюджету на наступний рік складе 2,6 мільярди гривень.

Прикарпатські обранці заслухали інформацію про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2020 року та внесли зміни до нього. Депутати схвалили звіти про виконання п’яти регіональних програм, реалізація яких завершилася, та затвердили одинадцять нових.

Під час сесійного засідання обласна рада також затвердила низку рішень, які регулюють кадрові та майнові відносини.

Відзначили кращих спортсменів

області за підсумками 2020 року

В Івано-Франківській ОДА нагородили кращих спортсменів Прикарпаття за підсумками 2020 року. Голова обласної ради Олександр Сич і заступник голови ОДА Євген Фербей вручили переможцям і призерам міжнародних змагань сертифікати на отримання грошових винагород.

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією чимало змагань не проводилися, відтак нагороди отримали четверо прикарпатських спортсменів та їхні тренери. Серед них, зокрема, і наш краянин, пнівчанин Василь Ткачук та його тренер Тарас Вінтоняк.

Вітаючи спортсменів від імені всього депутатського корпусу, Олександр Сич наголосив, що в умовах пандемії необхідно вишукувати нові варіанти, щоби спортсмени мали можливість відшліфовувати свою майстерність.

«Пандемія рано чи пізно закінчиться, а життя триває. Якщо все тотально забороняти, то ми деградуємо і в спортивному, і в інтелектуальному плані. Треба шукати нові підходи, напрацьовувати нові методи, запроваджувати нові стандарти в усіх сферах життя аби виживати в нинішніх умовах. В індивідуальних видах спорту, коли спортсмен тренується зі своїм тренером, ніхто нікому не загрожує. Навіть у ігрових видах спорту можна знайти способи, щоби тренуватися і покращувати свою майстерність», – акцентував Олександр Сич, повідомляє пресслужба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!