- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Наталія Мандзюк із Молодкова стала «Дитиною року» і «Дитиною покоління Z»

Posted By Модератор On 04.12.2020 @ 11:42 In Ми - українці,Творчість | No Comments

Нещодавно у Києві у Музеї становлення української нації відбулася традиційна IV щорічна премія «100 успішних українців», яка об‘єднує народних героїв України, волонтерів, благодійників, людей бізнес-сфери, лікарів, громадських та культурних діячів, акторів, дизайнерів, юристів і талановитих дітей.

12-стор [1]

Дуже приємно, що серед учасників-переможців Премії серед вокалістів стала й наша юна краянка, молодківчанка Наталія Мандзюк. Своїм милозвучним і дзвінкоголосим співом, любов`ю та проникливістю вона зачарувала столичних членів журі. І ті не забарилися – вручили їй найпрестижніші нагороди: статуетку «Дитина року» і диплом «Дитина покоління Z» та подарунки.

Щирі слова вітань 14-річній талановитій красуні адресували рідні, друзі, знайомі, а також Молодківський сільський голова Степан Івасик, вручивши їй вдома розкішний букет троянд.

«Наталочка Мандзюк – це голос щирості й добра, мудрості, відданості та любові! Це наш карпатський діамант! Дорога Наталочко, дозволь привітати тебе з черговим твоїм здобуттям «Дитина року» та «Дитиною покоління Z»! Твій талант, твоя майстерність, твій успіх – це здобуття для цілої Надвірнянщини! Адже, для того щоб досягнути таких висот, потрібно не тільки мати красивий голос, необхідно й надзвичайно багато працювати. Тішить, що твоя юність, краса і талант знайшли вже в такому юному віці заслужене визнання! Наталю, я Тобі хочу побажати тільки добра, радості, міцного здоров’я, успіху у всіх твоїх починаннях. Щоб Матір Божа охороняла Тебе і усіх твоїх рідних. Будь щаслива і співоча, творча та чарівна, примножуй свої успіхи й пам’ятай: ти – надзвичайно талановита!», написав на своїй сторінці у FB Надвірнянський міський голова ОТГ Зіновій Андрійович.

Нагадаємо, що Наталія Мандзюк цьогоріч стала «Вокалісткою року» за версією команди журналу «UKRAINIAN PEOPLE» за участь у 4-ій щорічній Енциклопедії дитячих талантів «НАЙВИДАТНІШІ ДІТИ УКРАЇНИ». У червні 2020-го здобула перше місце у проекті «Школа має талант-2020» й отримала грант на безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила.

Вона – учениця вокальної школи «Crystal Voicе» (керівник і викладач Ірина Шабан), професійно займається вокалом два роки, лауреат і переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів. У 2019-му в Яремчі на її власну авторську композицію «Край» відзняли відеокліп.

Наш кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/12/nataliya-mandzyuk-iz-molodkova-stala-dytynoyu-roku-i-dytynoyu-pokolinnya-z/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/12-стор.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.