Газета по-надвірнянськи
 

Обнадійливий ремонт вулиць у Середньому Майдані

18 грудня 2020, 12:31 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 45 переглядів

Благоустрій – це не тільки візитівка кожного населеного пункту, а й один із показників рівня участі громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку даної сфери та комунального обслуговування населеного пункту.

15 грудня у селі Середній Майдан проводили грейдерування вулиць: Грушевського, Українська, Шевченка. Роботи виконали працівники надвірнянської фірми «XXI століття-плюс» за кошти держбюджету, розпорядником яких є Ланчинська селищна рада. Грейдерування доріг – це такий вид відновлювальних робіт, який застосовується для вирівнювання ґрунтових доріг з додатковим підсипанням нового матеріалу. При цьому ґрунтові дороги не тільки вирівняли, а й отримали тверде покриття. Такі роботи значно покращують стан вулиць.

- Подальший ремонт вулиць у Середньому Майдані запланований на 2021 рік при умові аналогічного фінансування з держбюджету. Передбачено також освітлення центральних вулиць у цьому селі за кошти обласного бюджету. Ремонт доріг й освітлення вулиць мають дати надію на оновлення Середнього Майдану у Ланчинській ОТГ, зазначив перший заступник голови Ланчинської селищної ради, депутат обласної ради Михайло Іваночко.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!