Газета по-надвірнянськи
 

Ознайомлення із роботою закладів спорту Надвірнянщини

18 грудня 2020, 13:14 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 107 переглядів

Перебуваючи із робочою поїздкою у Надвірнянському районі та селищі Ворохта, заступник голови Івано-Франківської ОДА Євген Фербей ознайомився із роботою закладів галузі спорту. Разом із головою Надвірнянської міської ради Зіновієм Андрійовичем він відвідав Надвірнянську спортивну дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» й обласну комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу із зимових видів спорту у селищі Ворохта, які готують кадровий резерв для збірних команд України.

На розвиток спортивної школи у Ворохті у рамках реалізації проекту з капітального ремонту трамплінів цьогоріч з обласного бюджету спрямовано більше 3 млн. грн. Також продовжується робота щодо передбачення фінансування проєкту реконструкції лижного трампліна і в наступному, 2021 році.

Спортивна школа у Надвірній, де наразі займаються 267 вихованців, є знаним закладом на Прикарпатті і далеко за його межами, адже саме тут готують майбутніх чемпіонів Європи та світу із дзюдо, самбо та боксу. За час існування у школі підготували три десятки майстрів спорту міжнародного класу, більше пів сотні учасників чемпіонатів світу та Європи, 25 призерів різноманітних змагань. Трьом тренерам-викладачам присвоєно звання «Заслужений тренер України».

«Розвиваючи спортивну галузь Прикарпаття, ми, окрім забезпечення належних умов для фізичного розвитку дітей, поступово перетворюватимемо Івано-Франківщину на своєрідний «спортивний магніт», який притягуватиме спортсменів, тренерів із різних куточків держави задля проведення різноманітних спортивних змагань», – зазначив Євген Фербей, інформує прес-служба облдержадміністрації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!