Газета по-надвірнянськи
 

Перша сесія Ланчинської селищної ради ОТГ

4 грудня 2020, 11:48 | Рубрика: Самоврядування Версія для друку Версія для друку 475 переглядів

На першій сесії Ланчинської селищної ради ОТГ новообрані селищний голова Надія Романівна Данилюк (ВО «Свобода») та 22 депутати – 20 від п`яти політичних партій і 2 самовисуванці – селищної ради урочисто склали присягу.

Ланчин

Новообране керівництво Ланчинської селищної ради: голова Надія Данилюк, секретар Ольга Яремин.

Першим заступником Ланчинського селищного голови обрали Михайла Степановича Іваночка, депутата обласної ради, заступником – Михайла Васильовича Мельника, який виконував обов`язки старости Добротова, а секретарем ради – Ольгу Михайлівну Яремин (ВО «Свобода»).

На сесії депутати створили 4 постійні комісії і загалом ухвалили низку рішень із 11 організаційних питань.

Нагадаємо, до Ланчинської об`єднаної територіальної громади з адміністративним центром у селищі Ланчин ввійшли села: Добротів, Середній Майдан, Вишнівці і Глинки. А 17 січня 2021 року у Ланчині на в/о №5 відбудуться вибори ще одного депутата селищної ради, оскільки Надія Данилюк склала свій депутатський мандат у зв`язку з обранням її керівником ОТГ.

Цієї п`ятниці, 4 грудня, відбудеться позачергова друга сесія селищної ради із трьома питаннями порядку денного: про затвердження керуючого справами виконавчого комітету; кількісного та персонального складу виконкому; про персональний склад та положення про постійні депутатські комісії.

Вл. інф.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!