Газета по-надвірнянськи
 

Перша сесія Пасічнянської сільської ради

4 грудня 2020, 11:47 | Рубрика: Самоврядування Версія для друку Версія для друку 517 переглядів

1 грудня першу сесію Пасічнянської сільської ради ОТГ відкрила голова Пасічнянської сільської територіальної виборчої комісії Оксана Калинюк, яка поінформувала про підсумки місцевих виборів 25 жовтня ц. р. і визнання повноважень Пасічнянського сільського голови Андрія Олексійовича Гунди та 26 депутатів сільської ради. Сільський голова прийняв присягу, а найстарший за віком депутат Олег Фединяк зачитав присягу депутата сільської ради. У сесії взяли участь 25 народних обранців.

IMG_4187

Новообраних голову та депутатів сільської ради благословили на сумлінну і самовіддану працю на благо громади Пнівський отець-декан УГКЦ Богдан Михайлина, котрий передав вітання і благословення від владики Коломийської єпархії УГКЦ Василя Івасюка, та отець Олексій Градюк.

Перед початком сесії у церкві УГКЦ Петра і Павла села Пасічна відбулася Служба Божа за здоров’я новообраних голови та депутатів Пасічнянської сільської ради об’єднаної територіальної громади. Святу літургію, яку співслужили священники Коломийської єпархії УГКЦ, очолив митрофорний протопресвітер отець-мітрат Богдан Михайлина. На службі Божій були присутні новообраний голова ОТГ Андрій Гунда, керівництво ОТГ, новообрані депутати Пасічнянської ОТГ восьмого скликання та жителі сіл об’єднаної громади. По закінченні Святої Літургії отці Богдан Михайлина та Олег Гуляк привітали голову та депутатів з обранням і закликали їх до плідної праці задля добробуту об’єднаної громади. Також священники подарували депутатському корпусові в особі голови ОТГ Святу Книгу про Життя та діяльність Святих та Церковний календар на 2021 рік і побажали всім присутнім «Многая літа».

На сесії оголошено про створення трьох депутатських фракцій: ВО «Батьківщина» (6 депутатів, голова Василь Вінтоняк); ПП «Голос» (2 депутати, голова Ярослав Кузюк); ВО «Свобода» (5 депутатів, голова Андрій Крицький). Обрано лічильну комісію, яку очолила депутат Тетяна Питлюк.

IMG_4166

Після подання сільським головою Андрієм Гундою кандидатури депутата Андрія Васильовича Крицького його таємним голосуванням («за» – 19 голосів) обрано секретарем Пасічнянської сільської ради.

Запропоновану депутатом Василем Вінтоняком кандидатуру Марії Михайлюк на голосування не ставили.

З метою вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до відання сільської ради, здійснення контролю за виконанням рішень сільської ради та її виконавчого комітету сесія утворила 5 постійних депутатських комісій: з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, податків та інвестицій із 7 депутатів, яку очолив Євген Космірак; з питань земельних відносин, екології, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам`яток та благоустрою із 5 депутатів (голова Ярослав Зварич); із соціально-гуманітарних питань із 5 депутатів (голова Марія Михайлюк); з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, захисту прав людини, законності та провопорядку із 3 депутатів (голова Іванна Гультай); з питань комунальної власності, промисловості, інфраструктури, житлово-комунального та лісового господарства із 4 депутатів (голова Тарас Будзак).

Заступниками Пасічнянського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради затверджено Володимира Юрійовича Крошкова, Ольгу Іванівну Ганиш і Тараса Мироновича Юрчила, а керуючою справами (секретарем) виконкому ради Галину Дмитрівну Михайлюк.

За поданням голови затверджені на посаді старост: сіл Пнів, Білозорина, Мозолівка Пасічнянської сільської ради Василь Миколайович Гладиш та селища Битків – Олег Васильович Юрчилюк. Двічі почергово висунута за поданням сільського голови кандидатура Галини Миколаївни Онуфрак на посаду старости сіл Зелена, Черник, Максимець не набрала потрібної кількості голосів (відповідно «за» – 12 і 13 при мінімальній потребі 14 голосів). Кандидатуру Дмитра Онуфрака на посаду старости, запропоновану депутатом Наталією Кузюк, сільський голова на голосування не ставив з огляду на нечітку позицію згаданого кандидата щодо його попередньої згоди на цю посаду, висловленої сільському голові. Як повідомив Андрій Гунда, питання про затвердження старости сіл Зелена, Черник, Максимець розглянуть на черговій сесії сільської ради.

Сесія утворила виконавчий комітет Пасічнянської сільської ради, а також внесла зміни до відповідного рішення Пасічнянської сільської ради «Про затвердження структури виконавчих органів Пасічнянської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

IMG_4193

Окремими рішеннями створено як юридичні особи Пасічнянської сільської ради управління фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, а також управління освіти, культури, молоді, спорту та затверджено положення про ці управління. Прийнято рішення про початок реорганізації Зеленської сільської ради шляхом приєднання до Пасічнянської сільської ради.

Сільський голова Андрій Гунда вручив уродженцю с. Пнів, срібному чемпіону Європи з боксу Василеві Ткачуку Подяку і повідомив, що цьому спортсменові вручать грошову премію від сільської ради, а також Подяку в. о. старости селища Биткова Василеві Вінтоняку за сумлінне виконання обов`язків старости та багаторічну роботу в органах місцевого самоврядування.

На цьому перша сесія Пасічнянської сільської ради завершила свою роботу.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!