- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Перша сесія. Яремчанська міська рада запрацювала

Posted By Модератор On 18.12.2020 @ 12:53 In Самоврядування | No Comments

Перша, так звана організаційна сесія новообраної Яремчанської міської ради 8-го скликання мала відбутися 3 грудня ц. р. Однак, як повідомила Яремчанська міська територіальна виборча комісія пізно ввечері 2 грудня, з огляду те, що захворіли керівництво і члени тервиборчкому, сесію призначили на 10 грудня.

Онутчак [1]

На світлині. Новообраний голова Яремчанської міської ради 8-го скликання Андрій Мироняк (праворуч) приймає вітання-естафету від Яремчанського міського голови 7-го скликання Василя Онутчака.

У цей день сесію відкрила заступник голови Яремчанської міської ТВК Олександра Струк. Вона ознайомила з рішенням тервиборчкому щодо підсумків місцевих виборів 25 жовтня ц. р., в яких взяли участь кандидати від 16 політичних партій у трьох виборчих округах. До складу новообраної міської ради увійшли депутати від 9 політичних партій. Визнано обраними 26 депутатів міської ради і голову міської ради. Олександра Струк вручила депутатські посвідчення і посвідчення новобраному міському голові Андрію Івановичу Мироняку. Депутати і міський голова склали присягу. Від імені депутатського корпусу текст присяги зачитав найстарший за віком депутат Василь Сидорук. Зазначимо, що тепер до складу Яремчанської міської ради ОТГ входить місто Яремче та село Микуличин.

Отець-парох Григорій Чиборак разом із двома священниками благословив на плідну і результативну роботу новообрану яремчанську владу. Він побажав мудрих і виважених рішень, толерантності і такої робочої атмосфери, аби панував спокій і злагода у громаді. Адже перед владою і жителями громади стоять чимало викликів, серед яких чи не найприкріший – ситуація з коронавірусом. «Пам`ятайте: люди вас обрали для конкретної роботи, щоб покращувалося їх та життя громади», наголосив отець-парох.

Яремчанський міський голова попереднього скликання Василь Онутчак нагадав, що нинішня сесія в Яремчі проходить у міжнародний день права і футболу і це символічне співпадіння зобов`язує до продуктивної праці увесь депутатський корпус і міського голову. Він вірить у добру і згуртовану команду, яка зуміє так організуватися, що від її роботи примножуватимуться успіхи й авторитет міської громади, а тон у цій роботі має задавати міський голова. Василь Онутчак подарував образ-ікону Андрієві Мироняку.

Новообраний міський голова Андрій Мироняк привітав новообраних колег-депутатів і побажав так розбудовувати рідний край, аби про позитивні зміни переконалися не лише нинішнє, а й наступне покоління. Подякував також депутатам 7-го скликання і міському голові Василеві Онутчаку та вручив йому іменний подарунок.

Після обрання лічильної комісії, яку очолила депутат Віра Галайко, за пропозицією міського голови Андрія Мироняка була внесена кандидатура депутата Петра Юрійовича Жіляка на посаду секретаря міської ради. За результатами таємного голосування за цю кандидатуру проголосували 18 депутатів і, таким чином, Петро Жіляк обраний секретарем Яремчанської міської ради.

двоє [2]

На світлині. Керівництво Яремчанської міської ради: голова Андрій Мироняк та секретар Петро Жіляк.

Сесія також затвердила постійні депутатські комісії міської ради. Їх очолили: Тарас Андрійович Лозовський – з питань етики, депутатської діяльності та з питань законності; Ольга Андріївна Крайлюк – мандатна з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров`я, сім`ї та соціального захисту; Ганна Юріївна Баюрак – з питань економіки, фінансів, бюджету, туризму та інвестицій; Василь Іванович Мироняк – з розгляду земельних питань, екології, рекреації, будівництва, архітектури та містобудування.

Депутати затвердили структуру виконавчих органів міської ради. Керуючим справами за поданням міського голови і при підтримці «за» 25 голосів обраний депутат Василь Васильович Озорович.

Утворено Микуличинський старостинський округ, а його старостою затверджено Василя Петровича Скірчука.

Депутати затвердили персональний склад виконавчого комітету міської ради у складі 22-х членів: Мироняк Андрій Іванович – міський голова; Жіляк Петро Юрійович – секретар ради; Озорович Василь Васильович – керуючий справами виконавчого комітету; Скірчук Василь Петрович – староста с. Микуличин; Френюк Петро Петрович – пенсіонер; приватні підприємці: Крайній Ігор Юрійович, Квітчук Віталій Юрійович, Кучак Василь Михайлович, Гельо Вадим Ігорович, Гаврон Іван Олексійович, Лейб`юк Михайло Петрович, Мясоєдов Віталій Вікторович, Галемчук Роман Степанович, Пушкар Василь Миколайович; Киселюк Олександр Іванович – заступник директора Карпатського національного природного парку (КНПП); Слободян Володимир Ярославович – директор КНПП; Костюк Михайло Дмитрович – директор готелю «Станіславський»; Венгриняк Ярослав Володимирович – директор Микуличинської ЗОШ І-ІІІ ст.; Чиборак Григорій Васильович – парох села Микуличин; Мельник Роман Михайлович – головний лікар Дитячого спеціалізованого (спеціальний) санаторію «Прикарпатський»; Панчак Іван Михайлович – головний спеціаліст служби у справах дітей міськвиконкому; Киселюк Андрій Васильович, начальник планово-організаційної служби територіального управління Служби судової охорони.

Міському голові рішенням сесії присвоєно 7-й ранг особи місцевого самоврядування, а також затверджено його посадовий оклад із відповідними узаконеними надбавками. Андрій Мироняк попросив і наполіг на тому, щоб найближчим часом йому не нараховували ніяких премій за досягнення у роботі.

зал [3]

Депутати проголосували за внесення змін до структури виконавчого комітету міської ради у зв`язку з новою посадою старости, а також про реорганізацію Микуличинської сільської ради шляхом її приєднання до Яремчанської міської ради.

Сесія підтримала пропозицію міського голови щодо ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Яремчанської територіальної громади у межах території Микуличинської сільської ради. Взято до уваги, що потрібно зробити інвентаризацію таких земель в Яремчі.

Депутати підтримали звернення групи народних депутатів України щодо залишення частки коштів за акциз з продажу пального у місцевих бюджетах. До речі, таке звернення парламентарів враховано цими днями у змінах до Бюджетного кодексу України, прийнятих Верховною Радою України.

У заключному слові міський голова Андрій Мироняк закликав ще раз своїх колег-депутатів до самовідданої праці на благо Яремчанської міської громади, звернувся до керівників відділів та управлінь виконавчого комітету міської ради щодо їх готовності конкретно і фахово прозвітувати про фінансово-економічний стан в очолюваних колективах бюджетних установ, а також мати чіткий план дій і розрахунків для роботи у наступному році. Усе це потрібно для підготовки і прийняття рішення, зокрема, про міський бюджет на 2021 рік, питання про який та інші поточні питання діяльності міської ради будуть розглянуті на її другій сесії у грудні цього року.

Іван ГРИДЖУК «Народна Воля».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2020/12/persha-sesiya-yaremchanska-miska-rada-zapratsyuvala/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/Онутчак.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/двоє.jpg

[3] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/зал.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.