Газета по-надвірнянськи
 

ПОЛЯНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ оголошує конкурси на посади у структурі Поляницької сільської ради

30 грудня 2020, 12:46 | Рубрика: Оголошення Версія для друку Версія для друку 91 переглядів

Konkurs-vakantna-posada

Сектор бухгалтерського обліку та звітності:

Спеціаліст з проведення публічних закупівель

Вимоги до посади: освіта повна вища у галузі економіки або права, стаж роботи за фахом в органах державної влади (органах місцевого самоврядування) не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 1 року, вільне володіння державною мовою, вільне володіння ПК.

 

 

Відділ земельних відносин та архітектури:

Головний спеціаліст – архітектор

Вимоги до посади: освіта повна вища відповідного напряму підготовки, стаж роботи за професією архітектора не менше 2 років або стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, вільне володіння державною мовою, вільне володіння ПК. Повинен знати: методи проектування й проведення техніко-економічних розрахунків; технічні, художні, економічні, екологічні, соціальні й інші вимоги до об’єктів, що проектують; специфіку регіональних і місцевих природних, економічних, екологічних, соціальних та інших умов реалізації містобудівних та архітектурних рішень; види і властивості будівельних матеріалів та конструкцій.

 

Відділ юридичного забезпечення та персоналу:

Провідний спеціаліст – юрисконсульт

Вимоги до посади: освіта повна вища у галузі права, стаж роботи за фахом в органах державної влади (органах місцевого самоврядування) не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, вільне володіння ПК.

 

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Поляницької сільської ради

Головний спеціаліст-юрисконсульт

Вимоги до посади: освіта повна вища у галузі права, стаж роботи за фахом в органах державної влади (органах місцевого самоврядування) не менше 2 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, вільне володіння ПК.

 

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Адміністратор ЦНАП (віддалене робоче місце – Яблуниця)

Вимоги до посади: освіта повна вища в галузі права, стаж роботи за фахом в органах державної влади (органах місцевого самоврядування) не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, вільне володіння ПК.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту:

Начальник відділу

Вимоги до посади: освіта повна вища педагогічна, стаж роботи за фахом не менше 5 років або стаж роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій не менше 2 років вільне володіння державною мовою, вільне володіння ПК.

Головний спеціаліст відділу

Вимоги до посади: освіта повна вища педагогічна, юридична, стаж роботи за фахом не менше 2 років або стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, вільне володіння державною мовою, вільне володіння ПК.

Провідний спеціаліст відділу

Вимоги до посади: освіта повна вища педагогічна, юридична, стаж роботи за фахом не менше 1 року або стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, вільне володіння державною мовою, вільне володіння ПК.

Провідний спеціаліст відділу

Вимоги до посади: освіта повна вища технічного, юридичного чи економічного напрямку, стаж роботи за фахом не менше 1 року або стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, вільне володіння державною мовою, вільне володіння ПК на рівні системного адміністратора.

 

Служба в справах дітей

Начальник служби

Вимоги до посади: освіта повна вища юридична, педагогічна, практичного психолога, стаж роботи за фахом не менше 2 років або стаж роботи не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, вільне володіння ПК, практичні навики роботи із дітьми.

До участі у конкурсі не допускають осіб, які визнані в установленому порядку недієздатними, мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади державного службовця, у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам, позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін та в інших випадках, установлених законами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: заяву про участь у конкурсі, у якій зазначають про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби в органах місцевого самоврядування; резюме довільної форми; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) із відповідними додатками; дві фотокартки розміром 3×4 см; згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; копії документів про освіту; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; копію паспорта громадянина України, копію військового квитка (для військових та військовозобов’язаних).

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надають за тел.: (03434) 37-3-27.

Документи приймають протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Карпатська, 1 А, с. Поляниця Надвірнянського району Івано-Франківської області, 78593.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!